Kdo je vítězem soutěže "Náš mazlíček"?
Ilustrační foto: pixabay.com

Kdo je vítězem soutěže "Náš mazlíček"?

1. 3. 2020

První letošní literární soutěž právě skončila. Zúčastnily se jí tři desítky soutěžících, kteří se podělili s našimi čtenáři o své příběhy se zvířecími mazlíčky. Kdo obdrží superprémiové krmivo značky Brit?

I tentokrát se v soutěži objevila pestrá směsice láskyplných příběhů. Přečíst jsme si mohli celou řadu vzpomínek na vaše mazlíčky, veselé příběhy nejen o psech a kočkách, ale třeba i strakapoudovi či ještěrce, ale i dramatické povídání o zachráněném pejskovi...

Ze všech čtenářských příspěvků jsme nakonec vybrali tyto tři vítěze:

Ilona Kolářová: Jak jsme zachraňovali pejska

Jana Kollinová: Čikina

Marcela Pivcová: Kočka z minulého století

Autorky těchto vítězných příspěvků získají od našeho partera - společnosti Vafo - superprémiové krmivo značky Brit. Gratulujeme!

Všechny soutěžní příspěvky najdete na tomto místě.

 

dog.png

POZOR - Nabídka pro majitele malých plemen:
Chováte malého pejska? A chtěli byste vyzkoušet kvalitní granule vyvinuté právě pro malá plemena? Brit Care Mni přichází s novými recepturami bez kompromisů, navrženými speciálně s ohledem na potřeby malých plemen. Nabízejí vysoký obsah masa bez obilovin a funkční látky na podporu imunity, kondice, zdraví srdce, srsti, kůže, zubů a kostry. Receptury obsahují podíl přidaného čerstvého jehněčího či lososa pro zlepšení dlouhodobé chutnosti a pozitivní vliv na stravitelnost. Více informací o této řadě krmiv najdete na tomto místě. Máte-li zájem vyzkoušet granule Brit Care Mini, napište nám na mail i60@i60.cz.

 

 

 

 

 

Autor: Redakce
Hodnocení:
(5.2 b. / 13 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit


Zpět na homepage
PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

BCC_pouch2.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.