Kdo je vítězem soutěže "Náš mazlíček"?
Ilustrační foto: pixabay.com

Kdo je vítězem soutěže "Náš mazlíček"?

1. 3. 2020

První letošní literární soutěž právě skončila. Zúčastnily se jí tři desítky soutěžících, kteří se podělili s našimi čtenáři o své příběhy se zvířecími mazlíčky. Kdo obdrží superprémiové krmivo značky Brit?

I tentokrát se v soutěži objevila pestrá směsice láskyplných příběhů. Přečíst jsme si mohli celou řadu vzpomínek na vaše mazlíčky, veselé příběhy nejen o psech a kočkách, ale třeba i strakapoudovi či ještěrce, ale i dramatické povídání o zachráněném pejskovi...

Ze všech čtenářských příspěvků jsme nakonec vybrali tyto tři vítěze:

Ilona Kolářová: Jak jsme zachraňovali pejska

Jana Kollinová: Čikina

Marcela Pivcová: Kočka z minulého století

Autorky těchto vítězných příspěvků získají od našeho partera - společnosti Vafo - superprémiové krmivo značky Brit. Gratulujeme!

Všechny soutěžní příspěvky najdete na tomto místě.

 

dog.png

POZOR - Nabídka pro majitele malých plemen:
Chováte malého pejska? A chtěli byste vyzkoušet kvalitní granule vyvinuté právě pro malá plemena? Brit Care Mni přichází s novými recepturami bez kompromisů, navrženými speciálně s ohledem na potřeby malých plemen. Nabízejí vysoký obsah masa bez obilovin a funkční látky na podporu imunity, kondice, zdraví srdce, srsti, kůže, zubů a kostry. Receptury obsahují podíl přidaného čerstvého jehněčího či lososa pro zlepšení dlouhodobé chutnosti a pozitivní vliv na stravitelnost. Více informací o této řadě krmiv najdete na tomto místě. Máte-li zájem vyzkoušet granule Brit Care Mini, napište nám na mail i60@i60.cz.

 

 

 

 

 

Autor: Redakce
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Marcela Pivcová
Děkuji všem , nejen za ocenění, ale i za všechna hezká slova. Doufám, že i se současnou kočičí dvojicí zažijeme plno hezkých chvil.
Marie Doušová
Gratulace vítězkám a líbí se mi foto.
Marie Měchurová
Taky ode mě velká gratulace !!!
Jana Kovářová
Gratuluji vítězkám. Články se krásně četly:)
Ilona Kolářová
Děkuji, že se můj článek líbil, gratuluji i ostatním vítězkám.
Marie Seitlová
Gratuluji vítězkám.
Jana Kollinová
Děkuji redakci za ocenění mého článku, rovněž děkuji všem čtenářům za hezké komentáře a gratuluji dalším vítězkám. :-)
Hana Rypáčková
Moc hezké čtení to je...
Jitka Chodorová
Gratuluji vítězkám soutěže.
Naděžda Špásová
Gratuluji vítězkám.(◕ᴗ◕✿)

Zpět na homepage Zpět na článek