Khaki. Barva, kterou ženy buďto milují nebo nenávidí
Ilustrační foto: pinterest.com

Khaki. Barva, kterou ženy buďto milují nebo nenávidí

1. 8. 2020

Málokterá barva budí tak kontroverzní reakce. Některé ženy ji označují za mimořádně neslušivou. Jiné na ní nedají dopustit. Khaki oblečení si buďto zamilujete nebo ho celý život odmítáte.

Oblečení v té podivné barvě se někdy říká vojenský styl nebo safari styl. S železnou pravidelností se vrací na přehlídková mola, takže ženy vyššího věku pamatují časy, kdy byly khaki kousky velkým módním hitem, ať už šlo o šaty, košile, bundy či kalhoty.

Zpravidla bylo podstatné, že více či méně připomínaly vojenskou uniformu, tedy měly různé nárameníky, pásky, kapsičky, nášivky, zipy. Ovšem módní návrháři čím dál častěji používají khaki barvu i na šaty společenské, na oblečení elegantní. Je to barva zajímavá a ne každé dámě sluší. Přesněji řečeno, mnohé ženy si myslí, že jim rozhodně nesluší.

Naopak jiné si nedovedou svůj šatník bez nějaké té sportovní khaki bundičky či pohodlné košile představit, ať je jim třicet nebo sedmdesát.

Tady je malá inspirace, jak různě lze s touto barvou budící tak rozporuplné reakce zacházet. A důkaz, že může slušet ženám různého věku.

Hodnocení:
(4.9 b. / 17 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie

Zpět na homepage
TÉMATA
PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

BCC_pouch2.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.