Radosti slavných: Miroslav Vladyka
FOTO: archiv České televize

Radosti slavných: Miroslav Vladyka

29. 10. 2016
Radost mám pokaždé, kdy si vyrazím na nějaký výšlap do přírody. Nezáleží na tom, kde. Můj zatím nejvyšší byl mezi Jižním sedlem a ledovcem Khumbu v Himaláji na Everestu ve výšce sedm tisíc metrů nad mořem.
 
Stejně tak se ale těším i na každý výlet v naší zemi, kterou považuji za moc krásnou. Myslím, že je důležité, abychom ji stále poznávali, chránili, a proto jsem měl radost, když mě oslovili tvůrci cestopisného cyklu Klenoty naší krajiny. Už jsem uváděl první sérii, teď bude Česká televize vysílat druhou.
Na natáčení jsem se moc těšil. Projeli jsme krásná místa, Litovelské Pomoraví, Bílé Karpaty, skalní labyrinty Broumovska a Labských pískovců. Byli jsme na hřebenech Jeseníků, na Kokořínsku a na spoustě dalších nádherných míst naší země. Snažili jsme se zachytit různé podoby české krajiny od lužních lesů před skalní města po vysoká pohoří. Krásnější práci si neumím představit.
 
Velká radost to byla a doufám, že se cyklus Klenoty naší krajiny bude líbit i divákům. 
 
Autor: Redakce
Hodnocení:
(5 b. / 9 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Růžena Marková
Klenoty naší krajiny je moc hezký pořad. Už se těším na další. Ta naše zemička je sice maličká, ale nejhezčí. Aspoň pro mně.

Zpět na homepage Zpět na článek
Zavřít reklamu