Poznáte toto nádraží?
FOTO: autorka

Poznáte toto nádraží?

19. 3. 2017

Tentokrát se jedná o vlakovou zastávku v malé vesnici, jež nese ve svém tříslabičném  názvu jméno středověké zříceniny vzdálené cca 3 km.  Zřícenina nebyla po mnoho let přístupná turistům, o čemž  svědčí nápisy v azbuce. Nádražní budova leží na jednokolejné trati, kde staví jen osobní vlaky a rychlíky projíždějí. Ve vesnici se nachází kostel a stoletá lípa, funguje zde vodácký spolek a fotbalový klub.

Hádání není nejlehčí, ale zřícenina hradu Vás navede správným směrem.

Fotohádanky nádraží
Hodnocení:
(5 b. / 4 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Elena Valeriánová
PS: plastová okna to určitě nebudou.
Elena Valeriánová
Já teda nejsem na hádání moc dobrá. Tak moje odpověď bude spíše otázka. Myslím si, že žije FnP (dám jen zkratku, abych neodradila ostatní) Hezká hádanka, romantické nádraží.
Ilona Erika Kolář
Omlouvám se, skutečně jsema napsala tříslabičný název a má to být název ze tří slov. Jsem já to hlava skopová!!!!
Zuzana Pivcová
Opravdu nevím, napadla mě jedna zřícenina, ale to mi vůbec nesedí. Jsem zvědavá. :-)
Zdenka Žichovská
Než jsem to nadatlovala už to tu je
Zdenka Žichovská
Ještě doplním - název nádraží má tři slova - tříslabičný název mě docela zmátl
Jitka Hašková
Ale název je ze tří SLABIK!
Jitka Hašková
To je velmi těžké. při zvětšení fotky vidím oprýskaná okna. Asi plastová nebudou. Podle azbuky bych hádala karlovarský kraj.
Zdenka Žichovská
Byla to výzva - po hodinovém pátrání na internetu jsem to našla. Jsou to P........
Libuše Křapová
Nádraží sice nepoznám, ale vypadá včetně zříceniny tak romanticky :-) Nebýt těch nových plastových oken v domku (nekritizuji, mám je taky), tak bych v okolí přímo viděla nějakou hezkou, romantickou pohádku o krásné a statečné Iloně. S kým by tam mohla bojovat? :-)

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.