Poznáte toto nádraží?
Foto: autorka

Poznáte toto nádraží?

23. 4. 2017

Moravské nádraží leží v třítisícovém městě. Rozkládá se na hranici dvou krajů a je vstupní branou do blízkých hor. Dvanáct kilometrů odtud  se nachází velice známý státní hrad s jednoslovným názvem a také rozhledna skládající se ze dvou slov. Další hrad je od města vzdálen patnáct kilometrů.

Těžké nebo lehké?

Fotohádanky nádraží
Hodnocení:
(5 b. / 4 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Ilona Erika Kolář
Tak odtajňuji. Je to Moravský Beroun,vstupní brána do Nízkého Jeseníku. Dvanáct km odtud se nachází hrad Sovinec a patnáct km známý hrad Štenberk. Ivana přidala nápovědu, kterou jsem původně chtěla zakomponovat do informací, pak jsem si to rozmyslela, protože by to bylo okamžitě všem jasné. ("Jedeme sto kilometrů pro písek a v Berouně řekne Beroun."). Gratuluji hádajícím, další nádraží už tak těžká nebudou.
Eva Balúchová
Našla jsem až po nápovědě Ivany.A to jsem včera v těch místech pořád bloudila.Je vidět,že jsem v hledání začátečník.
ivana kosťunová
Jedno slovo z názvu řekl Otík panu Pávkovi cestou do... Už určitě víte. ( Vesničko má středisková)
ivana kosťunová
Konečně- už to taky mám. Dvě slova - ale bez nápovědy bych to nedala.
Helenka Vambleki
Taky už mám, německy Bärn
Zuzana Pivcová
Aha, tak teď už vím. V Čechách to je také, ale bez toho přívlastku, jako je na Moravě.
Lenka Hudečková
Zuzko, jestli myslíš Budějovice, tak to není ono!!! :-)
Eva Balúchová
Mě zatím nepomohly ani vaše nápovědy.Ale hledám nádraží poprvé,však já na to přijdu.
Anna Čípová
Díky nápovědám jsem našla celkem snadno.
Ilona Erika Kolář
Asi tak Zuzko.:)

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.