Výsledky našich prázdninových soutěží
Ilustrační foto: pixabay.com

Výsledky našich prázdninových soutěží

2. 9. 2018

Můj prázdninový tip a Zvířata a já. To byla témata dvou prázdninových soutěží, které na našem portále běžely více než dva měsíce.  Tady jsou jejich výsledky.

Čelové svítilny Petzl Tikkina od nás obdrží paní Alena Tollarová za příspěvek Jizerské hory a paní Lenka Hudečková za příspěvek Kladská.

V soutěži Zvířata a já se hrálo o pět vstupenek do pražské ZOO. Ze soutěžních příspěvků jsme vybrali tyto:

Marie Měchurová - Kočky a já
Jana Kollinová - Jak se zbavit osamělosti
Blanka Macháčková - Pes versus vnoučata
Elena Valeriánová - Lovy beze zbraní
Marie Ženatová - Zvířata a já

 

Produktové soutěže, kvíz a Počin týdne

Skončily také dvě produktové soutěže, a to soutěž o vstupenky do Muzea hlavního města Prahy a o kloubní výživu Proenzi.

Vstupenky do Muzea od redakce obdrží:

Radmila Kroupová
Jitka Hašková
Blanka Gruntorádová
Marie Seitlová
Jiří Rusnok

Kloubní výživu Proenzi obdrží:

Zdenka Jírová
František Vrána

A zbývají nám poslední soutěže. Ve vědomostním kvízu měla tentokrát štěstí paní Helena Kahounová a dárek od nás obdrží rovněž Ilona Kolářová, jejíž příspěvek Nejzápadnější tisícovka Alp jsme vyhodnotili jako Počin týdne.

Všem vítězům gratulujeme a všem soutěžícím děkujeme za to, že byli aktivní a soutěží se zúčastnili. Už brzy vyhlásíme nové soutěže, proto i nadále sledujte portál i60. Soutěžte, pište, bavte se a hlavně, mějte se krásně! Tahle země není jenom pro mladý!

 

 

 

 

soutěž
Autor: Redakce
Hodnocení:
(5.1 b. / 10 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Hana Rypáčková
Gratuluji všem...Užijte si výhry...
Marie Měchurová
Děkuju moc, mám velkou radost. Gratulace ostatní vítězům !! Obracím se tímto na redakci, je možné vyměnit lístky do pražské ZOO za lístky do Olomouce na Sv. Kopeček ? Můžete to nějak zařídit ? Uděláme si s vnoučaty hezký výlet.
Mirka Motyková
Blahopřeji výhercům....
Anna Čípová
Gratuluji všem vítězům.
Eva Mužíková
Blahopřání pro vítěze.
Jana Kollinová
Blahopřeji všem výhercům a děkuji.
Anna Potůčková
Všem ode mně letí moc velká gratulace!
Zdenka Jírová
Děkuji za svou výhru a blahopřeji všem ostatním výhercům k jejich výhrám.
Jitka Chodorová
Blahopřeji všem vítězům!!!
Věra Ježková
Blahopřeji vítězům. :-)

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.