Vlakem do Ústí a kousek Ústí k tomu
Foto: autorka

Vlakem do Ústí a kousek Ústí k tomu

17. 4. 2019

Nedělní chladný a zamračený den přes noc vystřídalo skutečné sluníčkové modré pondělí. Měla jsem cestu vlakem do krajského města Ústí nad Labem. Raději bych sice lezla někde po stráních a vyhlídkách, ale nedalo se nic dělat. Jela jsem osobákem, za jehož okny se krajina nemíhá tak rychle, jako když rychlík Labe frčí sto třicítkou. Neodolala jsem, vytáhla foťák a zkusila přes okénko vlaku udělat pár fotek, abyste viděli, jak taková cesta do Ústí vypadá. No, a když už jsem byla v tom Ústí a svítilo to sluníčko, no řekněte, mohla jsem foťák schovat, splnit povinnosti a a prvním vlakem odjet domů? Udělala jsem si přece jen chvilku pro sebe, vyšla za nádraží na most přes Labe a prošla se alespoň kouskem centra města. Víc slov nad není třeba, a jestli máte chuť, udělejte si procházku se mnou. 

cestování
Hodnocení:
(4.9 b. / 15 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Alena Tollarová
Jitko, v květnu snad ještě bude v Labi dost vody. My jsme jednou přijeli do Děčína a loď nevyplula, ale to vám fakt nepřeju. / Naďo, přijeď, když budeš chtít, projdu se ráda s Tebou. / Ilono, měla jsi noční. /A díky všem za komentíky :)
Jitka Hašková
V Ústí jsem nikdy nebyla, děkuji za hezkou procházku.
Anna Potůčková
V Ústí jsem byla snad před 20ti lety. Díky za krásné fotky!
Soňa Prachfeldová
Krásné záběry, vlastně je to Ústí docela hezké že ? Okolí určitě ano.
Elena Valeriánová
Aleno, prostě smekám!!! Krásné fotky i ty z vlaku a to fakt oceňuji, protože fotit za jízdy že špinavého okna není žádná sranda. Mám ráda u fotek popisky jsou bezvadné, pro ty, co ta místa neznají, třeba pro mě. Ty nejsi jen skvělá průvodkyně, ale také skvělá reportérka!
Helena Votíková
Hezká fotoreportáž. Do Ústí jsem už vlakem jela, takže můžu říct: Jó, znám.
Ilona Erika Kolář
Tak tohle vídám každý den. Mohla jsi se přijít podívat, jestli náhodou nejsem v práci.
Naděžda Špásová
Bože, ty hvězdičky mě jednou zničí. Samozřejmě, že jich má být *****, sorry.
Naděžda Špásová
Koukám, že bych měla navštívit Roudnici. Hezké fotky. :-)
Jana Šenbergerová
Ali, to je nádherné. Dík!

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.