Tipy na dovolenou 2020. Které redakce vybrala jako nejlepší? A jaké budou další soutěže? O tom rozhodnete vy
Vimperský zámek. FOTO: Soňa Prachfeldová

Tipy na dovolenou 2020. Které redakce vybrala jako nejlepší? A jaké budou další soutěže? O tom rozhodnete vy

28. 6. 2020

Poslední předprázdninové soutěže skončily. Redakce vybrala tři vítěze soutěže s názvem "Tipy na dovolenou 2020" a také tři vítěze fotosoutěže "Místa, která za to stojí vidět". Kdo získá audioknihy od společnosti Radiotéka?

Letošní letní dovolené ovlivnil koronavirus. Češi tak budou většinou trávit volný čas v naší zemi. Očekávali jsme proto, že se v soutěži na téma "Tipy na dovolenou 2020" sejdou desítky soutěžních příspěvků a čtenáři portálu i60 si tak budou moci vybrat místo pro svou dovolenou právě i díky těmto soutěžním tipům. Tentokrát se však moc čtenářů do soutěže nezapojilo, a tak jsme měli snadnější práci při výběru autorů nejzajímavějších příspěvků, než bývá zvykem.

Vybrali jsme tyto:

Martina Růžičková: Podblanicko
Vladimíra Dejmková: Královéhradecko
Soňa Prachfeldová: Šumavské Volary a okolí
 
Autorkám těchto vítězných příspěvků pošleme audioknihu od společnosti Radiotéka. Všechny soutěžní příspěvky pak najdete na tomto místě.
 
Kdo zvítězil ve fotosoutěži?
Také fotosoutěž byla zaměřena na krásná místa v České republice s cílem nabídnout čtenářům tipy na letní výlety. Čtenáři ve fotosoutěži s názvem "Místa, která stojí za to vidět" prezentovali řadu hezkých koutů  a památek po celém Česku. A koho jsme vybrali jako vítěze této souttěže? Zde jsou jména autorů a jejich fotografií:
 
 DSC08370.jpg
 Marie Hajná: Pohled na jindřichohradecký zámek přes rybník Malý Vajgar
 
DSC-1105-panorama-upr.jpg
Ivan Vávra: Solenická podkova
 
SAM-1571-2-.JPG
Jaromír Košek: Ještěd
 
 

Všem autorům vítězných tipů na dovolenou i fotografií gratulujeme! A pro ty, co tentokrát nevyhráli, máme jednu útěchu: brzy spustíme další soutěže, takže příště to třeba vyjde vám. A na jaká témata soutěže budou? O tom byste mohli rozhodnout vy, čtenáři. Napište do komentářů tipy na témata fotosoutěží i literárních soutěží. My pak postupně témata využijeme v průběhu roku.

Děkujeme a přejeme všem příznivcům portálu i60 krásné léto!

cestování Tipy na dovolenou 2020 Tipy na dovolenou 2020
Autor: Redakce
Hodnocení:
(5.1 b. / 24 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Soňa Prachfeldová
Na Bitově jsme byli několikrát, je tam nádherně a výlety okolo stojí zato.
František Klapal
Parádní tipy na dovolenou. My si letos řekli, že si také uděláme dovolenou jen někde tady v Česku. Nakonec jsme se vydali do kempu na Bítově. Musím říct, že to bylo super. Původně jsme chtěli pronajmout nějaký karavan, ale to by bylo docela drahé, takže jsme si místo toho koupili takový velký stan z https://armik.cz/ a spali pod ním.
Jitka Hašková
Gratuluji všem vítězům plně si to zaslouží.
Martina Růžičková
Moc děkuji a blahopřeji ostatním. O první soutěži si myslím totéž co Věra.
Marie Ženatová
Také blahopřeji všem
Eva Mužíková
Také gratuluji vítězům. Mám radost, že můj typ na nejhezčí místo - Ještěd od pana Koška, vyšel.
Marie Seitlová
Gratuluji vítězům
Danka Rotyková
Gratuluji všem.
Hana Nováková
Děkuji všem, kteří se podělili o své tipy. Asi bylo těžké vybrat. Vítězům gratuluji a budu se těšit zase na jejich foto či články. Mějte všichni krásné pohodové léto
Hana Rypáčková
Gratuluji vítězům..

Zpět na homepage Zpět na článek