Trička z Íčka. To není jen rým či špás,
ale naše čerstvá novinka pro vás!
Trička pro věrné Íčkaře

Trička z Íčka. To není jen rým či špás,
ale naše čerstvá novinka pro vás!

5. 10. 2021

Máte rádi Íčko? Pak se určitě neobjedete bez naši nových triček, která můžete mít. Mají tři motivy a jsou k mání v bílé a černé barvě.

Na tričku můžete mít logo i60, nápis „Tahle země není jenom pro mladý“ a motiv „Žiju naplno“. Objednat si ho můžete na eshop.i60.cz.

Nákupem trička podpoříte náš portál a pomůžete také šířit povědomí o jeho existenci. Jedno tričko stojí 280 korun. Vyzvednout si ho můžete buď osobně (v tom případě lze platit v hotovosti), nebo ho obratem zašleme poštou. Předem Vás nicméně prosíme o shovívavost: máme na skladě určitý počet triček v různých velikostech, ale je možné, že budeme některá muset nechat dotisknout a v tom případně bude dodací lhůta o něco delší. O tom bychom vás informovali.

Eshop na i60.cz bude do budoucna otevřen pro výrobky všech, kteří o to stojí. Šijete, pletete, malujete obrazy, vyrábíte keramiku, bižuterii či jiné výrobky, které byste chtěli prodávat? Vydali jste vlastním nákladem knihy a hledáte pro ně odbyt? Pak se ozvěte na email i60@i60.cz nebo volejte na telefonní číslo 603242494.

 

i60.cz móda
Autor: Redakce
Hodnocení:
(5 b. / 21 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Hana Novotná
Měla bych připomínku k prodeji: určitě by bylo méně problémů při rozhodování, jakou velikost koupit, kdyby byly u každé velikosti uvedeny míry, jako to bývá u eshopů.
Dana Kolářová
Trička z Íčka - Dobrý nápad.
Jan Raška
Ano, natiskneme...
Anna Potůčková
Také bych ráda tričko velikosti XXXL jako Helenka Č. Měla bych zájem o černé s logem Íčka. Také si ráda počkám až se natiskne
ivana kosťunová
e-shop funguje, žádný problém, pouze jsem zjistila, že si nemohu vybrat velikost-zřejmě bude nějaká univerzální. Tak jen doufám, že to nebudu muset nosit místo noční košile. :))
Helenka Vambleki
E-shop jsem pořádně vyzkoušela, zbytečně jsem se znovu přihlašovala a proto mne to vyhodilo :-) Pro všechny ostatní zájemce: nebojte se ho použít, je tam možnost osobního odběru v redakci
Jan Raška
Pro Jarku, Ivanu a Julii máme trička připravena. Jen prosíme, abyste objednávku zadali přes ten eshop (odkaz v článku). Potřebujeme vyzkoušet, zda objednávka funguje správně. Moc nám to pomůže. Díky!
Jan Raška
"Naživo" vypadají trička mnohem lépe než na fotkách, na kterých se zdá, že písmo je kostrbaté, ve skutečnosti není :-)
Jan Raška
Eleno, trička jsou ze 100% bavlny.
Helenka Vambleki
Při objednávce se vyskytl error. Takže touto cestou objednávám 2x Žiju naplno (černé a bílé) velikost XXXL-je mi jasné, že pro slony se bude muset natisknout a ráda počkám :-)

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...