Přejeme všem čtenářkám a čtenářům hezké prožití vánočních svátků!
U radotínského kostela. FOTO: Jan Raška

Přejeme všem čtenářkám a čtenářům hezké prožití vánočních svátků!

24. 12. 2021

Milí Íčkaři,
ačkoliv jsme si před dvanácti měsíci přáli, abychom se v roce 2021 dočkali života bez jakýchkoli omezení, nestalo se tak. Covid neustále někde klepe na dveře a způsobuje menší či větší potíže.

Nesmíme se nechat otrávit. Musíme neustále udržovat naději, že zase bude líp. A určitě bude! Věřím, že už ty příští svátky si zase užijeme tak, jak jsme byli zvyklí.

Vánoce jsou časem, kdy nejvíce myslíme na své blízké. Na ty, kteří nás už opustili, ale třeba i na ty, kteří budou letos u štědrovečerního stolu sami. Když jsme vám v době největších restrikcí dávali tady na portále nejrůznější úkoly, abychom povzbudili vaši mysl, tak jsme mimo jiné navrhli, abyste zavolali někomu, s kým jste už řadu měsíců nebyli ve spojení. Řada z vás psala: "splněno, potěšeno." Zamyslete se i nyní nad tím, koho byste mohli oslovit. Možná je někdo, o kom víte, že je sám a právě v tento sváteční čas bude mile překvapen vaším telefonátem, esemeskou či e-mailem. Rozdejte kousek radosti těm, kteří to potřebují, letos je to zvláště důležité.

Krásné svátky, přátelé!

 

Vánoce
Autor: Jan Raška
Hodnocení:
(4.9 b. / 37 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Marie Ženatová
I já vám všem přeji ze srdce - jen to nej, nej, nej *
Jaroslava Handlová
Děkuji za toto přání a za všechno, co dělá redakce pro nás - uživatele portálu. Všem íčkařům přeji pohodu, optimismus, zdraví a radostnější celý nový rok.
Olga Štolbová
I já přeju všem íčkařům a vlastně úplně všem lidem dobré vůle šťastné a klidné dny, zdraví a radost ze života. A velký dík redakci za všechny krásné nápady, které pro nás vymýšlí. ♥
Eliška Murasová
Honzo, děkuji za přání! Všem nám přeju hodně zdraví, lásku, zachování si víry a naděje.
Květuše Pinkasová
Děkujeme Honzo redakci a vám všem... jsem moc vděčná, že jste tady nejen pro mne a se mnou nejen dnes ♥♥
Marie Faldynová
Připojuji se s přáním všeho dobrého v roce 2022 a s díky celé redakci i všem spolučtenářům i60
Soňa Prachfeldová
Děkuji za přání , děkuji za práci celé redakci. A přeji jen to nejlepší ! Ano dnes jsem místo sms raději volala známým a potěšilo mě, jak jsme se pobavili.
Jitka Mošovská
Hezké prožití vánočních svátků.
Miloslava Richterová
Děkuji a přeji rovněž krásné vánoční svátky, hodně zdravíčka a štěstí. Ať se i60 daří i v novém roce.
Danka Rotyková
Děkuji celé redakci "íčka" za celoroční práci pro nás seniory. Všem pak přeji pěkné svátky, zdraví a štěstí do roku 2022.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.