Vzory na kalhotách. Některé ženy je milují, některé děsí. A to je škoda
Ilustrační foto: Pexels

Vzory na kalhotách. Některé ženy je milují, některé děsí. A to je škoda

13. 6. 2023

Není to nic pro vyznavačky minimalismu. Někdy je to pořádná divočina. Ovšem občas bývá dobré vyjet z obvyklých kolejí. V módě to rozhodně platí. A kdy jindy se trochu odvázat než v jarních a letních dnech?

Barevné kalhoty. Některé ženy je v létě milují. Některé by si je neoblékly ani za nic. Ty první tvrdí: jsou pohodlné, vzdušné, ideální do teplých dnů a navíc perfektně skryjí nedostatky, například silnější stehna, nějakou tu celulitidu, takže nožkám, které se už necítí na vystavování, je v nich skvěle. Jejich odpůrkyně je naopak považují za nevkusné a říkají: to je móda jako od cirkusu, kalhoty mají  být zásadně jednobarevné.

Ovšem, když se podaří nějaká pěkná kombinace, zpravidla je radost se na dámu v barevných kalhotách podívat. Třeba růžové tričko a černé kalhoty s růžovými květy rozhodně nepůsobí nevkusně, pokud jsou z kvalitního materiálu a mají střih, který nositelce lichotí. A pokud dotyčná kombinaci takzvaně nepřepálí zbytečně výraznými doplňky. U květovaných a vzorovaných kalhot totiž platí, že už žádné výrazné doplňky či šperky zpravidla nepotřebují, samy o sobě jsou výrazné dost.

Jistě, nejde o oblečení na každodenní nošení. Nicméně v horkých letních dnech se nějaká taková barevná nádhera místo sukně může hodit. Tady je malá inspirace, že sluší ženám v různém věku.

 

122.png

123.png

 

 

 

Inspirace pro ženy móda
Hodnocení:
(4.6 b. / 7 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Marie Magdalena Klosová
Kařdoročně doplním nějakým modelem. Jsou pohodlné, vzdušné a sexy. mm
Oldřich Čepelka
Souhlasím, že seniorky by se měly občas odvázat. Už nemusí honit počestnost za každou cenu, abych tak řekl.
Eva Mužíková
Také mám jedny hodně široké, měkoučké. Jednobarevný vršek je samozřejmostí.
Alena Gebauerová
Když to ladí s vrskem, který by měl být jednobarevný a aspoň jedné barvy, která je vkalgotech, je to pěkné. Ale s jiným vzorem se to tluče
Miloslava Richterová
Líbí :-)
Helena Přibilová
Barevné kalhoty nosím ráda, ale dávám přednost spíše drobnějším vzorkům.
Lenka Kočandrlová
Já bych to nenosila,nápadné vzory se mi nikdy nelíbily.
Hana Rypáčková
Mám je ráda a nosím je nejen pro doma.. Široké. Nenosím legíny.
Alena Švancarová
V létě je to hezké a letos jsem si jedny pořídila ,široké ,ne sice tak barevné,ale vyloženě letní vzor.
Hana Řezáčová
Mám s jemným proužkem, ale i ty na fotografiích jsou moc pěkné - nejvíc se mi líbí kombinace menších kytiček plus černé triko ...

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...