Talentované děti
Foto: youtube.com

Talentované děti

31. 5. 2017

Talentované dítě – sen všech rodičů. Už od malička sledujeme všechny krůčky našeho drobečka v očekávání, že vrozená genialita, která se neprosadila u nás, si našla cestu k další generaci. Povede se mu kotrmelec ? Máme sportovního génia. Zazpívá čistě pár tónů ? Máme hudebního genia. Projeví samostatný úsudek ? Máme jedince s nadprůměrným IQ. A nelitujeme peněz za učitele, trenéry, kteří mají pomoci zrealizovat naděje vkládané do našeho geniálního potomka.

Několik dětských hudebních talentů, kteří oslovili odborníky v různých zemích, vám chci představit vnásledujících ukázkách.

  

 
 

 

 

 
 

 

 

Tak co říkáte ? Dovedete odhadnout, do jaké míry je jejich umění výsledkem velkého talentu, nebo dobrých napodobovacích schopností dětem vlastních, nebo veliké píle ? Já bych si to netroufla určit. Ale nejvíce mě oslovil malý bubeník, rytmické cítění ve věku 23 měsíců se mi zdá opravdu nadprůměrné až geniální.

Hodnocení:
(5 b. / 2 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit


Zpět na homepage
TÉMATA
PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

BCC_pouch2.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.