Moje energie. Známe vítěze soutěže!
Ilustrační foto: ingimage.com

Moje energie. Známe vítěze soutěže!

31. 3. 2019

Příroda, rodina, přátelé, koníčky, sport, kultura, ale i láska. To jsou nejčastější zdroje pro dobíjení vaší energie. Tedy alespoň podle obsahu příspěvků, které jste vyslali do naší soutěže.

V soutěži se sešlo celkem čtyřicet příspěvků (všechny soutěžní příspěvky najdete na tomto místě), z nichž energie doslova sršela. Články plné optimismu, radosti, naděje, víry se určitě všem četly moc krásně a věříme, že jejich obsah mnohé nabudil a nabil energií...

Horší jsme to už měli my v redakci s výběrem těch nejlepších příspěvků. Snažili jsme se zvolit články s trochu navzájem odlišným pojetím energie. Nakonec jsme se společně se zástupci partnerů soutěže - společnostmi LAMA energy a DIGI TV rozhodli vybrat těchto pět soutěžních příspěvků:

Dana Kolářová: Moje energie: Toulky za knihou v knihovnách
Ivana kosťunová: Moje energie - Rovnováha v životě
Jiří Libánský: Moje energie - Energie, bez které to nejde
Elena Valeriánová: Moje energie: Trojfázová soustava
Soňa Prachfeldová: Moje energie: Žiji, jak nejlépe dovedu

Hlavní cenu - tablet s internetovou televizí - získá od našich partnerů paní Soňa Prachfeldová za svůj příspěvek s názvem Žiji, jak nejlépe dovedu, který je plný pozitivní energie!

Všem autorům vítězných příspěvků gratulujeme a děkujeme všem příznivcům portálu i60, kteří se soutěže zúčastnili. Pokud jste nevyhráli dnes, máte šanci zase příště. Další soutěže jsou "na cestě". A nejen to. Chystáme řadu novinek, se kterými vás seznámíme v průběhu dubna.

Takže čtěte náš portál, pište, bavte se se s námi. Tahle země není jenom pro mladý!

 

 

Partneři soutěže:

710x100-4.png

DIG_680x140_stat.jpg

 

Soutěž Moje energie
Autor: Redakce
Hodnocení:
(5.1 b. / 17 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Alena Várošová
Velká gratuace patří vízězům,ale i těm kteří nevyhráli.
Anna Čípová
Gratuluji všem oceněným.
Jana Šenbergerová
Všechny příspěvky jsem si se zájmem přečetla a autorům vybraných blahopřeji.
Hana Práglová
Děkuji všem pisatelūm a blahopřeji vítězūm!!!!
František Schmíd
Blahopřejeme,dík za zajímavé příspěvky
Miluše Hasenohrlová
Velká gratulace výhercům.Závidím těm, co takhle umějí psát.
Karel Boháček
Já jsem raději nepsal, protože já se nabíjím prací - a to nikdo nemá rád.
Lenka Měkotová
Měkotovi gratulují výhercům.
Hana Nováková
Gratuluji výhercům Gratuluji výhercům
Marie Měchurová
Velká gratulace výhercům!! Hezký slunečný den....sluníčko je nejlepší dobíječ energie...

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 18. týden

Tento týden budou otázky v kvízu na téma "Psi". Protože je mezi vámi, čtenáři, mnoho pejskařů, jistě si s otázkami snadno poradíte...