Moje energie. Známe vítěze soutěže!
Ilustrační foto: ingimage.com

Moje energie. Známe vítěze soutěže!

31. 3. 2019

Příroda, rodina, přátelé, koníčky, sport, kultura, ale i láska. To jsou nejčastější zdroje pro dobíjení vaší energie. Tedy alespoň podle obsahu příspěvků, které jste vyslali do naší soutěže.

V soutěži se sešlo celkem čtyřicet příspěvků (všechny soutěžní příspěvky najdete na tomto místě), z nichž energie doslova sršela. Články plné optimismu, radosti, naděje, víry se určitě všem četly moc krásně a věříme, že jejich obsah mnohé nabudil a nabil energií...

Horší jsme to už měli my v redakci s výběrem těch nejlepších příspěvků. Snažili jsme se zvolit články s trochu navzájem odlišným pojetím energie. Nakonec jsme se společně se zástupci partnerů soutěže - společnostmi LAMA energy a DIGI TV rozhodli vybrat těchto pět soutěžních příspěvků:

Dana Kolářová: Moje energie: Toulky za knihou v knihovnách
Ivana kosťunová: Moje energie - Rovnováha v životě
Jiří Libánský: Moje energie - Energie, bez které to nejde
Elena Valeriánová: Moje energie: Trojfázová soustava
Soňa Prachfeldová: Moje energie: Žiji, jak nejlépe dovedu

Hlavní cenu - tablet s internetovou televizí - získá od našich partnerů paní Soňa Prachfeldová za svůj příspěvek s názvem Žiji, jak nejlépe dovedu, který je plný pozitivní energie!

Všem autorům vítězných příspěvků gratulujeme a děkujeme všem příznivcům portálu i60, kteří se soutěže zúčastnili. Pokud jste nevyhráli dnes, máte šanci zase příště. Další soutěže jsou "na cestě". A nejen to. Chystáme řadu novinek, se kterými vás seznámíme v průběhu dubna.

Takže čtěte náš portál, pište, bavte se se s námi. Tahle země není jenom pro mladý!

 

 

Partneři soutěže:

710x100-4.png

DIG_680x140_stat.jpg

 

Soutěž Moje energie
Autor: Redakce
Hodnocení:
(5.1 b. / 17 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Věra Ježková
Blahopřeji vítězům a neporaženým děkuji za spoustu hezkého čtení.
Lidmila Nejedlá
Sláva vítězům, čest poraženým. Soni, gratuluji.
Zdenka Jírová
Všem výhercům blahopřeji a těším se na nová klání v nových soutěžích.
Soňa Prachfeldová
Nechtěla jsem věřit svým očím, když jsem si přečetla své jméno. Až teď jsem schopna vyjádřit své poděkování redakci, zástupcům společnosti Lama energy a Digi TV. Vážení děkuji moc ! Svůj první příspěvek jsem napsala v květnu 2012. Tento článek o mé energii, byl vlastně shrnutí za všechny dosavadní články, shrnutí mého způsobu života. Děkuji všem, kteří se zúčastnili soutěže, bylo to velmi zajímavé téma - o našich životech. Děkuji !
Eliška Murasová
Gratuluji vítězce i ostatním.Vaše různá energie nabíjela i nás.
Mirka Motyková
Gratuluji výhercům...
Hana Rypáčková
Gratuluji výhercům a hlavně Soně za prvenství...
Alena Tollarová
Blahopřeji upřímně všem vítězům, ale též všem, kdo si sedli, zamysleli se a o zdroji své energie povyprávěli ostatním.
Eva Mužíková
Všem vyhodnoceným blahopřeji. Soničko, Tvé vyznání bylo vybráno jako nejlepší, já jsem měla dva typy, jsem moc ráda, že mi jeden vyšel. Velká gratulace. Nezávidím porotě jejich práci, určitě to bylo těžké.
ivana kosťunová
Gratuluji všem zde jmenovaným, především však hlavní vítězce. Těší mě, že jsem se též dostala do užšího výběru a jsem ráda, že jsem nemusela rozhodovat o vítězi já. Mezi tolika skvělými příspěvky bych vybrat ten nej.. nedokázala.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.