DOTAZNÍK: Mezigenerační rozdíly 
v mediální gramotnosti
Ilustrační foto: Pixabay

DOTAZNÍK: Mezigenerační rozdíly
v mediální gramotnosti

10. 4. 2024

Jmenuji se Kateřina Palmová a jsem studentkou oboru mediální komunikace a žurnalistiky. Momentálně pracuji na své absolventské práci, která se zaměřuje na mezigenerační rozdíly v mediální gramotnosti.

Jsem v procesu sběru dat a momentálně hledám respondenty především ve věku 60 až 73 let, kteří by byli ochotni vyplnit krátký dotazník, který mi pomůže s výzkumem mé práce. Jsem si vědoma toho, že se sem podobný příspěvek asi nehodí, ale Vaše spolupráce by pro mě byla velmi cenná a pomohla by mi v dosažení mého cíle. 

Dotazník je zcela anonymní a jeho vyplnění zabere přibližně 10 minut.

Zde přikládám odkaz na dotazník: https://forms.gle/eF7sHQtQUZdHYG4a7

Všem děkuji za Váš čas a ochotu! :)

 

média průzkum
Hodnocení:
(4.3 b. / 8 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Alena Tollarová
Vyplnila jsem.
Daniela Řeřichová
Vyplněno. Chytré otázky.
Jitka Hašková
Doufám, že vám nevadí, že jsem vyplnila dotazník, jsem ročník 44 a je mi 79. Jsem programátorka v důchodu.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.