Přehled posledních diskuzních příspěvků

Variace sýrové rychlovky pro krásné letní večery

Hana Práglová 8.7. 20:44
To věřím,že je to mňamka.To si dám líbit.Díky.

Spaluješ mě touhou

Bára Potůčková 8.7. 12:43
Máte úžasný dar od Pánaboha.

Spolu

Růžena Antlová 8.7. 06:36
Teda Dano klobouk dolů krásné verše ..

Podzámka v Kroměříži

Hana Práglová 7.7. 22:03
V Kroměříži jsme byli loni na zájezdu s našimi seniory.Navštívili jsme obě zahrady,ale také zámek a rozhlednu.Kroměříž opravdu stojí za podívanou !!!

Nelíbí se ti to? Najmi si taxi!

Hana Práglová 7.7. 00:07
Cestování vlakem mělo odjakživa své vzácné ážitky.Vzpomínám si,jak jsme kdysi dávno co by MLÁDEŽ(tehdy celkem poslušná a nebrblající)prostála celou cestu z Prahy do Ostravy na záchodku.Průvodčí o tom věděl a FANDIL NÁM.Ale taky se mi nyní stává,že si sednu na 1. zastávce,odkud vlak vyjíždí na neoznačené sedadlo a na příští zastávce mě jiný cestující"vyhodí" s tím,že má místenku.Na dotaz u průvodčího se pak dozvídám,že to nestačil označitJo jo,byla jiná doba.Ale za taxi,to bych asi neměnila.Ani tenkrát,ani kdysi.

Umírající naděje.

Zuzana Pivcová 6.7. 19:39
S nadějí je to trochu podobné jako s chvílí. A líbí se mi, že Vaše poezie není rýmovaná, že je to vlastně poezie v próze a tím dovoluje použít širší prostor pro myšlenkové vyjádření, Haničko.

Miluji

Zuzana Pivcová 6.7. 19:34
Tak tahle ano, ano. A trochu mi připomíná jednu mou "od kdysi", jenže tahle je hezčí.

Příběh mrazivé sobotní noci v Hidasnémeti.

Hana Práglová 6.7. 10:29
Moc dojemný příběh.Takových překvapení se během roku kdysi,(snad i dnes )stávala spousta.A patří velké poděkování a obdiv těm,kteří dokážou nezištně pro jiné udělat první-poslední.Jen proto,aby vše nakonec mohlo dopadnou co nejlépe.A protože si myslím,že ten onen Zdeněk jste vy,patří poděkování především vám.Třeba váš příspěvek bude číst někdo,kdo se zájezdu tenkrát zúčastnil.A vzpomene si na obětavého člověka a skvělého oranizátora.

Cesta do Turecka po roce - I. díl

Růžena Antlová 5.7. 09:57
No Hani cestovat s tebou formou záživného čtení je fakt příjemné.

Také vám Ingolstadt nic moc neříká?

Hana Práglová 4.7. 16:24
Zuzko,zajímavá návštěva.V těchto končinách jsem ještě nebyla.A protože už asi ani nebudu,tak díky za Tvůj příspěvek.Autem nejezdím a cesta od nás do Prahy trvá další 4 hodiny.

Jak zajišťujeme zájezdy a výlety?

Zuzana Pivcová 4.7. 07:51
To je moc fajn, když to probíhá takhle. Věřím, že pro organizátory to je dřina, zatímco ostatní se jen (skutečně i obrazně) "vezou". A překvapení by se mi taky líbilo, Díky, Hani, a kdybyste chtěli někdy dorazit až do Prahy, tak vám pomůžu.

Opečené knedlíky s volským okem

Hana Práglová 3.7. 20:59
Knedlíky s vajíčkem znám a dělám dosti často.Ale určitě tam nedávám tolik mastnoty-slanina,olej a ještě máslo.Není to trochu moc????A to volské oko dáváte na knedlík??Na obrázku není vidět.

Sýrová rychlovka

Hana Práglová 3.7. 20:54
Díky za nápad na rychlé jídlo.V tomto vedru je velice potřebné-

Luba Skořepová: Musím cítit, že mě ti lidé potřebují

Jiřina Musilová 3.7. 17:47
Milá moje: ano; vaší laskavost, která je oním kouzelným lékem...užívám!

Naděje II

Nina Šachová 3.7. 12:22
Mooooc kráááásnýýýýý. K tomu nemám co dodat. Beze slov....

Naděje

Zuzana Pivcová 3.7. 07:59
Ano, Nino, "láska je bolest, která trvá jen krátce, všichni ji vyhledáváme, protože chceme trpět, i když nechceme být zraňováni. Ztrácíme záhy, co jsme tak pracně našli, dusíme pod pokrývkou vzlyky a předstíráme lhostejnost, úsměvem maskujeme úžas nad nepochopením".

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.