Přehled posledních diskuzních příspěvků

Psí život

Nina Šachová 10.7. 19:46
Moc krásně napsané.

Na hranicích s NDR: Kde máte to holandské dítě?

Jiří Libánský 10.7. 19:19
Při čtení takových příhod si člověk víc váží toho, že profrčí ze státu do státu a hranice skoro nevnímá.

Máš moje ano

Nina Šachová 10.7. 16:08
Zuzko, to se Vám moc povedlo.

Srážka s blbcem

Zuzana Pivcová 10.7. 07:30
Je to fajn a vtipné, Problém ale je, že si toto vše může někdo myslet i o nás. Každý vnímá podle sebe, svýma očima i svým srdcem.

Souznění

Růžena Antlová 9.7. 15:54
krásně rozebrané souznění..

Čekání na šťastné dny

Zuzana Pivcová 9.7. 15:43
Milá paní Růženko, vlastně všichni bez výjimky čekáme neomylně pouze na smrt. A to by bylo čekání dost jednotvárné a neveselé. Přeji Vám i nám, abyste si své ještě hodně dlouhé čekání vyplnila spoustou hezkých myšlenek, činností i zážitků,o které se např. i se mnou zase podělíte.

Hrad Helfštýn a gobelínka ve Valašském Meziříčí

Zuzana Pivcová 9.7. 14:25
Tvoje cestovní vyprávění, Hani, i když má místy charakter popisu, je vždycky osobní a prožité. Teď se tu začínají objevovat encyklopedické nabídky, to můžu jít rovnou na wikipedii. Nemáš ten pocit?

Kouzlo okamžiku

Zuzana Pivcová 9.7. 14:14
Já bych se toho vlnobití, Nino, přece jen tak dobrovolně nevzdávala, jinak nebudou žádné zrady a uvěznění navždy a noci znovu, které já tu na tady těch stránkách pořád vyhlížím!!!

Prima dovolená u Rudého moře v několika verších

Jiří Libánský 9.7. 00:35
Od doby, kdy autorská dvojice Šimek, Grossmann napsala báseň "Onehdy jsem po ránu točil klikou lanovky, když jsem před tím posnídal kousek teplé žemle a v dáli mě zdravila svými větvi jasan..." mne žádná poezie tak nepobavila. I když "Na Karlově náměstí hobloval pekař kamna." je taky dobrý. Držím Vám palce a těším se na další básně.

Variace sýrové rychlovky pro krásné letní večery

Hana Práglová 8.7. 20:44
To věřím,že je to mňamka.To si dám líbit.Díky.

Spaluješ mě touhou

Bára Potůčková 8.7. 12:43
Máte úžasný dar od Pánaboha.

Spolu

Růžena Antlová 8.7. 06:36
Teda Dano klobouk dolů krásné verše ..

Podzámka v Kroměříži

Hana Práglová 7.7. 22:03
V Kroměříži jsme byli loni na zájezdu s našimi seniory.Navštívili jsme obě zahrady,ale také zámek a rozhlednu.Kroměříž opravdu stojí za podívanou !!!

Nelíbí se ti to? Najmi si taxi!

Hana Práglová 7.7. 00:07
Cestování vlakem mělo odjakživa své vzácné ážitky.Vzpomínám si,jak jsme kdysi dávno co by MLÁDEŽ(tehdy celkem poslušná a nebrblající)prostála celou cestu z Prahy do Ostravy na záchodku.Průvodčí o tom věděl a FANDIL NÁM.Ale taky se mi nyní stává,že si sednu na 1. zastávce,odkud vlak vyjíždí na neoznačené sedadlo a na příští zastávce mě jiný cestující"vyhodí" s tím,že má místenku.Na dotaz u průvodčího se pak dozvídám,že to nestačil označitJo jo,byla jiná doba.Ale za taxi,to bych asi neměnila.Ani tenkrát,ani kdysi.

Umírající naděje.

Zuzana Pivcová 6.7. 19:39
S nadějí je to trochu podobné jako s chvílí. A líbí se mi, že Vaše poezie není rýmovaná, že je to vlastně poezie v próze a tím dovoluje použít širší prostor pro myšlenkové vyjádření, Haničko.

Miluji

Zuzana Pivcová 6.7. 19:34
Tak tahle ano, ano. A trochu mi připomíná jednu mou "od kdysi", jenže tahle je hezčí.

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.