Přehled posledních diskuzních příspěvků

Poznání

Pavla Hamerská 4.6. 12:37
Tohle mi mluví z duše

Stýskání

Zuzana Pivcová 4.6. 07:38
Napíšu Vám to jenom sem, za všechny verše. Jak už jsem se zmínila, nejraději mám Vaše hodně emotivní až žensky erotické verše. A zvláštní, že v těch, co se mi tak líbily, jsem se shodla i s redakční porotou!! Za sebe Vám gratuluji a těším se zase na nějaký "trhák". Myslím to pozitivně.

Co vše je možné zaslechnout aneb Humor mezi knihami

Hana Práglová 3.6. 21:05
Danuš,perfektní počteníčko před spaním. Mezi knihami je určitě často veselo.Všem,kteří tam pracují a UMÍ,to velice přeji,Smích a dobrá nálada je velice nutná.Kéž by takových zajímavých míst bylo víc!!!

Pohádka máje

Pavla Hamerská 3.6. 16:27
Olinko, moc krásně píšeš o snění. Souhlasím s Tebou. To musela být krásná vycházka do Pohádky máje. Můžeme se k vám s Eny někdy přidat? škoda, že jsem nevěděla dřív o té slavnosti, byly bychom šly. Tak někdy příště určitě. Budeme se těšit. Přejeme té věčně mladé a okouzlené Olince samé krásné sny a samé hezké vycházky s Ferdičkou. Jsme moc rády, že jste naše kamarádky. Pavla a Enynka

Jako akvárium: nirvána, nebe, nebo snad peklo?

Pavla Hamerská 3.6. 16:17
To je moc krásné a zajímavé. Přemýšlím nad tím.

Jaro

Pavla Hamerská 3.6. 16:15
Soni, je to krásné povídání a úplně mi mluví z duše.

Putování Tureckem 1: startujeme směrem jih

Růžena Antlová 3.6. 06:59
cestovat s tebou je výborné těším se na pokračování

Nepříjemné zpovídání

Hana Práglová 2.6. 22:18
Osudy lidí jsou opravdu nevyzpytatelné.A pokud si někdo z druhého udělá"vrbu",bývá to i občas zajímavé,A uznávám,že ne vždy příjemné.Díky.

Tataráček bez masa podle Jitky Molavcové

Pavla Hamerská 2.6. 00:00
Olinko, taky mám moc ráda Jitku Molavcovou a Pyšná princezna mi spolehlivě vylepší náladu. A ten recept je bezva: hned ho vyzkouším.

Je mladší než já. No a co?

Hana Šimková 1.6. 20:38
Zuzanko jste plodná pisatelka a přeji vám, jak výhru , tak i to jak hezky prožíváte svůj život. Je to inspirující a děkuji. Hana Šimková

Když mě líbáš

Zuzana Pivcová 1.6. 07:49
Já už se fakt vždycky těším, co na nás zase "sešlete"! Tak hodně další inspirace. Jsem Beranka a Berani jsou dominantní a ctižádostiví. A když Vám říkám, že jste dobrá, tak to už je ode mě co říct! Zkuste to někde vydat.

Touha II

Zuzana Pivcová 1.6. 07:43
Už se opakuji, ale tohle je přesně to, co Vám sedí nejvíc. No, redakce to do hlavní nabídky nedala, ani Líbej mě. Pro někoho v tomto věku možná příliš smyslné. Ať si každý zvolí, co chce. Někdo Maminku, někdo Líbej mě. Jsme přece každý originál. Moc fajn!!

Znovu je tu noc

Zuzana Pivcová 31.5. 08:06
Je to velké umění, psát lyriku nebo přímo milostnou lyriku, a přitom nesklouznout do sentimentu. A na to Vy jste fakt dobrá. Máte to v sobě jako trvalý dar. Škoda, že tyhle stránky nezná i mladší generace, asi byste se jim taky líbila.

Miluji a nenávidím

Zuzana Pivcová 31.5. 07:38
To jste měla zase svůj správný den, obě - Miluji i Noc- jsou moc krásné.

Chvíle

Nina Šachová 29.5. 20:14
Tohle se mi moc líbí.

Psí oči

Růžena Antlová 29.5. 17:30
Krásná a pravdivá slova

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.