Přehled posledních diskuzních příspěvků

Jaro

Pavla Hamerská 3.6. 16:15
Soni, je to krásné povídání a úplně mi mluví z duše.

Putování Tureckem 1: startujeme směrem jih

Růžena Antlová 3.6. 06:59
cestovat s tebou je výborné těším se na pokračování

Nepříjemné zpovídání

Hana Práglová 2.6. 22:18
Osudy lidí jsou opravdu nevyzpytatelné.A pokud si někdo z druhého udělá"vrbu",bývá to i občas zajímavé,A uznávám,že ne vždy příjemné.Díky.

Tataráček bez masa podle Jitky Molavcové

Pavla Hamerská 2.6. 00:00
Olinko, taky mám moc ráda Jitku Molavcovou a Pyšná princezna mi spolehlivě vylepší náladu. A ten recept je bezva: hned ho vyzkouším.

Je mladší než já. No a co?

Hana Šimková 1.6. 20:38
Zuzanko jste plodná pisatelka a přeji vám, jak výhru , tak i to jak hezky prožíváte svůj život. Je to inspirující a děkuji. Hana Šimková

Když mě líbáš

Zuzana Pivcová 1.6. 07:49
Já už se fakt vždycky těším, co na nás zase "sešlete"! Tak hodně další inspirace. Jsem Beranka a Berani jsou dominantní a ctižádostiví. A když Vám říkám, že jste dobrá, tak to už je ode mě co říct! Zkuste to někde vydat.

Touha II

Zuzana Pivcová 1.6. 07:43
Už se opakuji, ale tohle je přesně to, co Vám sedí nejvíc. No, redakce to do hlavní nabídky nedala, ani Líbej mě. Pro někoho v tomto věku možná příliš smyslné. Ať si každý zvolí, co chce. Někdo Maminku, někdo Líbej mě. Jsme přece každý originál. Moc fajn!!

Znovu je tu noc

Zuzana Pivcová 31.5. 08:06
Je to velké umění, psát lyriku nebo přímo milostnou lyriku, a přitom nesklouznout do sentimentu. A na to Vy jste fakt dobrá. Máte to v sobě jako trvalý dar. Škoda, že tyhle stránky nezná i mladší generace, asi byste se jim taky líbila.

Miluji a nenávidím

Zuzana Pivcová 31.5. 07:38
To jste měla zase svůj správný den, obě - Miluji i Noc- jsou moc krásné.

Chvíle

Nina Šachová 29.5. 20:14
Tohle se mi moc líbí.

Psí oči

Růžena Antlová 29.5. 17:30
Krásná a pravdivá slova

Maminka

Zuzana Pivcová 29.5. 14:39
Moje maminka umřela, když jsem byla mladá, měla velmi těžký konec. Neustále se mi zjevovala ve snu, vždy v té závěrečné fázi života, i když jsem věděla, že je mrtvá. Pak jsem od ní ve snu dostala dopis, že je jí dobře a je někde, kam já za ní nemůžu. V radosti jsem jí odpověděla, ale pak jsem si uvědomila, že neznám adresu. V tu chvíli jsem ten svůj dopis hodila do vzduchu a tam ho zachytil vítr a odnesl. Pochopila jsem, že byl doručen. O umírající mamince se mi totiž od té doby už nezdálo. Moc Vás zdravím. Těším se na další milostnou lyriku. Zuzana

Jaro na Šumavě

Zuzana Pivcová 28.5. 13:46
Jste vtipná, prímová, píšete s nadhledem a máte svěží styl, dovedete si ze sebe lehce utáhnout a to všechno mi vyhovuje. Pěkný pozdrav z upršené Prahy, váhající mezi jarem a létem. Zuzana

Miluj mě

Zuzana Pivcová 28.5. 07:40
Ta druhá část je úžasná. Občas se vyjádříte opravdu mimořádně, že by Vám profík záviděl. Fajn, super!

Po 50 letech zase \"u nás doma\"!

Hana Šimková 25.5. 12:08
Dobrý den paní Zuzano a děkuji za váš přízpěvek. Opravdu mě už štval ten věčný pláč nad uplynulým životem. Ten nadpis nad můj článek mi tam změnila redakce. Já jsem tam měla Jak se dívat ve stáří na jaro.Zdraví vás Hana

Proč se smířit se stářím a ještě se u toho usmívat

Zuzana Pivcová 25.5. 07:49
Super, paní Šimková, trochu jste mi vzala vítr z plachet, protože už jsem se taky chystala do vší té nostalgie za nevratným mládím rýpnout. Ale stejně to udělám! A ještě něco: Vím, že Vy to myslíte ve správném smyslu, ale než pojem "smířit se se stářím" bych raději použila "spřátelit se". Smířit se, to pro řadu lidí představuje rezignaci. Mějte se moc fajn, taky seniorko! Zuzana

Hledám tvou lásku

Růžena Antlová 24.5. 17:42
Milé a dojemné .Mám ráda vaše básně.

Smutné jaro na chalupě

Jana Houdková 23.5. 17:04
Jaro jsem měla vždycky ráda. Nejsem sice Ferda zahradníček, ale zelenou barvu miluji a také žlutou, bílou a i jiné.S manželem jsme jezdili na chatu na Slapech a tam trávili hezké dny. Plánovali si, jak si to tam užijeme až budeme v důchodu, koupíme si pejska a budeme se s ním procházet tam, kam jsme ještě nestihli zajít. Člověk míní, život mění.Manžel mi zemřel a já už na chatu nemůžu jezdit. Co teď. Pořídila jsem si tedy toho pejska, ale chata již není a kam s ním, po Praze to tedy nejsou moc zajímavé procházky pro psíka a nakonec jsem si pořídila malou zahrádku, spíše záhumenek, s malou chatičkou, 20minut od bydliště. Moc tam nezahradničím, pouze pár květinek, jednu cuketu , jednu okurku, nějaké bylinky, pár rajčátek, sezení s lehátkem a procházky po okolí s pejskem, kde nejezdí moc aut, sem tam kolo a pejskaři se svými psími kamarády. Vlastně jsem si pořídila detašovaný balkon, kde trávím své druhé krásně kvetoucí a zelené jaro. Kolem jsou lidé s podobnými zájmy, psík tam pobíhá, má práci, protože hlídá a pozoruje okolí .A letošní jaro je zvláště vydařené.Podařilo se uskutečnit setkání spolužáků ze základní školy po 50letech. Netušila jsem, že mne to tak zasáhne. Bylo to moc pěkné setkání. Poznání, že jsme dospěli duševně a měli si co vyprávět, mne nejen překvapilo, ale i moc potěšilo. Obnovila jsem kamarádství z dětství, které jsme zpečetily návštěvou divadla a i vinárny. Bylo to moc fajn. A bude určitě pokračovat. Člověk musí stále začínat znovu a ty nejlepší věci se stávají, až když je nejméně očekáváš.

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.