Přehled posledních diskuzních příspěvků

Poděkování

Eva Balúchová 28.4. 14:02
Pěkné poděkování,i já se přidávám k anonymu.:-))

Jarní fotopříběh: Doma, na staré pekárně

Blanka Hlobilová 28.4. 13:17
Hezky napsaný příběh. Krásné fotky a vtipný komentář k nim. Zdravím Rexe!

Má láska

Olga Štolbová 28.4. 08:11
Ano Zuzko, "tak je to správné, tak to má byť". Hlavně, ať je to láska na furt......*****

Hokejová horečka stoupá, už v pátek jdeme na Švédy

Olga Štolbová 28.4. 08:04
Mám za kluky trému už teď. A budu fandit a držet palce a čučet na televizi až do úspěšného konce.

Javoříčko

Eva Balúchová 27.4. 22:08
Růženko,je to velice dojemné.Je dobře,že lidé nezapomínají.

Spolužačka

Zuzana Pivcová 27.4. 21:18
Dřív jsem měla, Jíťo, také občas problémy s identifikací bývalých spolužáků po letech, ale ty třídy, s kterými se pravidelně scházíme, už mám nyní zafixované v současné podobě. Nejnepříjemnější pro mě byla situace, kdy se ke mně přihlásila v létě na výletě v jižních Čechách na ulici starší žena, jejíž podoba mi nic neříkala. Ona srdečně Zuzko, ahoj, já s přihlouplým otazníkem ve tváři. Až mi musela říct, kdo je. Spolužačka ze střední školy, kterou jsem neviděla ne od maturity, jen asi 20 let.

Proč mám tak velkou žízeň na mluvku Jiřího Ovčáčka

Jan Blahoslav 27.4. 18:15
Ovčáček kazí renomé České republiky. Absolutně nechápu, jak může takový primitiv zastupovat zájmy této země.

Nebe začíná metr nad zemí

Zuzana Pivcová 27.4. 11:42
Kdysi v mládí, když bylo ve vzduchu pojednou cítit jaro, jsem byla jako posedlá a putovala po venkovské cestě do přírody, do rokle, k potůčkům, bez konkrétního místního cíle, ale s cílem vnímat, cítit, žít. Tehdy jsem si říkala, že, dokud mě bude takhle budit jaro, budu mladá, a pak... A je to 50 let, jaro se hlásí neustále kolem mě i ve mně a mužská blízkost má v sobě také příchuť nebe. Tak nevím.

Náš rodinný recept: šlehačkový zákusek

Zuzana Pivcová 27.4. 10:22
Vypadá to neskutečně lákavě, mít to před sebou na stole, tak jdou všechny mé vlastní domluvy ohledně zdravé výživy stranou. :-)

Hora Matky Boží

Zuzana Pivcová 27.4. 10:00
Krásná, pro mě neznámá krajina, prosycená duchovnem. To jedna polévka nezkazí. :-)

Skvělé setkání i60!

Soňa Prachfeldová 27.4. 09:42
Zdravím Květuško, jsi ohromně aktivní a je to moc prima !

Není hobby jako hobby

Hana Rypáčková 27.4. 09:20
Je-li žena soudná, snadno se s tím srovná. Zná svou cenu jistě, půjčí ho i příště. Ví, že se jí vrátí- dal a má dáti......

V Německu našli nejstarší dopis v lahvi

Zdenka Jírová 26.4. 22:36
Věřím, že vnučka odesílatele byla dojatá vzkazem z láhve. Já našla po mamince 100 let staré lístky z fronty z 1. světové války od mého strýce, který padl. Při čtení také pláču, přestože zemřel dávno před mým narozením.

Jsi-li naštvaný, jeď do Poděbrad

Eva Balúchová 26.4. 21:43
Díky za pěkný článek.Ty srdíčka byly hezké. Zdraví děvče z Moravy.

Ledoví muži nežertují, květen bude chladný

Hana Rypáčková 26.4. 20:53
V máji nemá pastýřovi oschnout hůl.....

Poděbrady, modelky a soutěže. Tohle není nuda na portálu i60!

Eva Balúchová 26.4. 20:34
Pane Tomáši,chyběl jste nám.Ženy jsou pořád ve velké přesile.

Můj strýc Karel

Zuzana Pivcová 26.4. 19:16
Milá Zojo, zkusím zjistit v archivu, zda nemáme něco o skupině Předvoj. Po listopadu u nás totiž překvapivě skončily i některé věci z původních totalitních archivů.

Jarní fotopříběh: Květinový ráj v Holandsku

Růžena Antlová 26.4. 15:30
To není háj , ale přímo ráj !! Nádhera nádhera nádhera .!!!!!! Foto vaší maminky pod kvetoucím stromem je dojemě krásné . Díky za krásné fotky snesla bych jich daleko víc fakt moc pěkné.

Liberland, země nikoho mezi Srbskem a Chorvatskem

Miroslav Štorch 26.4. 11:26
Chorvatská vláda údajně napsala, že se nebude zabývat nesmysly z internetu. V diskuzi v televizi bylo řečeno také, že z hlediska mezinárodního práva je to nesmysl. Je to stejná recesa jako Valašské království - s Bolkem Polívkou a ministrem zahraničí Pavlem Zedníčkem. Můžete si koupit vlajku Liberlandu - ale minimálně za cenu 200 dolarů. Jako recese je to zajímavé :-) Před dvaceti lety tam byla krvavá občanská válka.

Airbus A380, největší dopravní letadlo světa

Hana Šorejsová 26.4. 10:51
Poštěstilo se nám, že jsme několik letů do Austrálie letěli s leteckou společností Singapore Airlines, Jumbo Jet 747. Vždy to byly opravdu pěkné vzpomínky na profesionální služby letušek a stewardů, včetně občerstvení, a všeho co k tomu patří. Jsou to nádherné kolosy, které se vznesou do oblak......

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.