Přehled posledních diskuzních příspěvků

Dámy a pánové, stálo to za to!

Eva Balúchová 9.5. 18:35
K tomu,jak to všechno popisuješ,můžu dodat jediné:ANO,STÁLO TO ZA TO !

Unikátní výstava o rodu Lucemburků

VANDA Blaškovič 9.5. 09:42
MM, tak to je super příležitost! Že bychom konečně uskutečnily naše plánované setkání, zašly na výstavu a skončily ve staré dobré Stodolní? Dobrý nápad, viď? Užijeme si to!....:))

Narcistickými sklony trpí víc muži než ženy. Čím to?

Zuzana Pivcová 9.5. 08:32
Osobně ten probíraný mužský narcismus vnímám jen jako určitou samolibost, zvýšenou péči o vnější vzhled, touhu trochu se předvádět. Touha po moci, po nadvládě, to je snad téměř v celé živočišné říši. Mně se muži líbí, jací jsou. :-)

Chcete žít s kočkou?

Zuzana Pivcová 9.5. 08:21
Je zvláštní, že mnoho lidí kočky miluje a jiní zase úplně nesnášejí. U psů to tak ostře vyhraněno není. Ale kdo si jednou vezme kočku a pochopí její osobnost, zůstane obvykle už jednou provždy "kočkařem". O kočkách jsem tu něco psala vloni, tak se nechci opakovat. Ale Vaše vyprávění mě potěšilo, protože je napsáno se znalostí a srdcem.

Kouzlo časů minulých: Učení, mučení...

Zuzana Pivcová 9.5. 08:14
Moc pěkné. Napadlo mě, že Vaše vzpomínky by byly určitě přínosem pro Národopisné muzeum.

A pak

Jarmila Peerová 9.5. 04:05
Dalsi basen Zuzanko,co mi bere dech......Ono vlastne vsechno,co Ti muzy naseptaji,je naprosto uzasne,ale tato basen leti rovnou k srdci,pohladi a okouzli.......,pro me dokonala,milostna basen.Diky moc za ty krasne verse.

Opera Madame Butterfly: nejdřív propadák, pak triumf

Zdenka Jírová 8.5. 21:38
Madam Butterfly patří k mým nejoblíbenějším operám a viděla jsem ji už několikrát.Před několika lety jsem měla možnost sledovat operu v nastudování ústecké opery a s hostující japonskou zpěvačkou. To bylo nezapomenutelné představení.

Štefan Margita se vrací do Národního divadla

Zdenka Jírová 8.5. 21:31
Štefana Margitu mám ráda, jeho zpěv je vynikající. Bohužel, nikdy jsem ho nezažila "živě", ale i tak si ho velmi vážím. Právě tak jeho manželky Hany Zagorové.

Zkuste si také naši hokejovou tipovačku o výrobky z konopí!

Miroslav Štorch 8.5. 14:41
V tipovačce sice 71 čtenářů z aktuálních 183 registrovaných nezískalo ani jeden bod, ale při troše štěstí nějaký přesný výsledek trefí. Dnes v sobotu by neměl být problém porazit Rakousko, jehož součástí kdysi Česko bylo. :-) Před chvilkou Petra Kvitová porazila v Madridu světovou jedničku Serenu Williams 2:0. Postoupila tak do finále proti ruské Kuzněcovové. Berdych hraje od 17 hodin s Johnem Isnerem z USA.

Pražskému povstání pomohl i "náš" Chodov

Dana Kolářová 8.5. 13:56
Zuzano, zajímavá vzpomínka na Pražské povstání a informace o Chodově. Doufejme, že násilné přetržení svých dnů kvůli cizí zvůli nás mine.

Útěcha

Hana Rypáčková 8.5. 13:45
Hezky vypozorované a napsané.Měli jsme tu jednoho se psem,pískálka u kostela.Často se lidi zastavili a krmili psa..Vyhláškou se ho město zbavilo.Na Podskalí jim žít taky nedovolí,ale po řece z města měli jakési příbytky...Parta mlaďasů.

Jak příběh, co se stal

Hana Rypáčková 8.5. 08:04
To je Zuzko skvělé,že jsi předurčena k psaní básní........

Jarní fotopříběh: Krása mého domova

Zuzana Pivcová 8.5. 07:29
To byla hezká procházka, moc bych si takovou o víkendu přála. Ústí a jeho okolí znám pouze z průjezdu vlakem do Německa, ale cesta podél Labe je nádherná. A podle Vašich fotek je opravdu krásné i celé okolí.

Fofrtěsto pro všechno

Zuzana Pivcová 8.5. 07:21
Ty jsi, Květo, šikulka, která leccos někde objeví a ochotně to poradí dalším. Někoho to třeba nezaujme, ale jiné ano. A tak se mi to líbí. Dát lidem možnost a ať se k tomu každý postaví podle svého. Díky.

Miliardář chystá Titanic číslo dvě, lístky už žádá 40 tisíc lidí

Zdenka Jírová 7.5. 23:54
Nejsem nijak zvlášť pověrčivá, ale s tuto lodí bych neplula..

Svět si připomněl 100 let od potopení Titaniku

Zdenka Jírová 7.5. 23:51
Osud Titaniku je velmi silný příběh, který mě vzrušuje i po 100 letech.Film Titanik jsem viděla několikrát a vždy mě dojímá tragika příběhu.

Chytré zavazadlo, o němž budete mít vždy přehled

Jana Šenbergerová 7.5. 20:50
Obávám se, že brzy budou všechny věci kolem nás chytré, jen my budeme úplně mimo. :-)

Na pražské Letné začal Český pivní festival

Zuzana Pivcová 7.5. 17:06
Dívala jsem se na nabídku, nejde pouze o ochutnávku, ale každý den je i nějaký program. Něco z kulinářství a různé hudební skupiny pro mě neznámých jmen. A vzhledem k tomu, že program je i v angličtině, je jasné, že se počítá hodně i se zahraniční návštěvností. 99 Kč za vstupenku bych dala, ale davy mě odrazují, hlavně pak už poněkud "opivěné".

Trochu jsem se zasnila

Jarmila Peerová 7.5. 15:05
Budes muset Jitusko snit casteji,ale davej pozor,aby se Ti nezatoulala laska,to by byla skoda.Bez lasky je zivot smutny,v maji nejvice.....A vsechny vune maje si nosim v sobe co nejdele,je tam od vseho kus,lasky i nadeje...Pekne jsi me naladila,diky.

Davidovy americké zkušenosti (3)

Zuzana Pivcová 7.5. 12:28
Už se asi trochu opakuji z komentáře k 1. části, ale líbí se mi, že David jako zástupce mladé generace není lhostejně pasivní, ani ho všechno neohromuje jako kluka z maloměsta. Je náročný, k americkému školství včetně prostředí, ale i k sobě. Dovede rozlišit, co je pro něj potřebné a co ne, co hravě zvládne a co je naopak obtížné. To se mi líbí, nic proti němu nenamítám, naopak.

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.