Přehled posledních diskuzních příspěvků

Jak vařily naše prababičky: lívance, klasika naší kuchyně

František Polášek 8.4. 18:20
To je dobré a dobré jsou také bramborové placky z vařených postrouhaných brambor s trochou mouky. Žádné vejce a vyválené a upečené na plátu kuchyňského sporáku, pak trochu pírkem pomastit a na to povidla. Všichni experimentátoři VAŘÍME v TV jsou na lopatkách.

Knížky jsou dnes o 15 procent levnější

František Polášek 8.4. 17:59
Zlevňovat se má to co je potřeba pro děti a rodiny a to knihy moc nejsou. Bez DPH jsou jen výsledky loby prodejců a výrobců knih.

Káva bez rizika? Čtyřikrát denně!

Zoja Sedláčková 8.4. 17:09
Tak tomu nějak nerozumím. Dospělí mohou přijmout bezpečně až 400 mg kofeinu denně. A dále se píše, že bezpečné jsou i u dospělých 3 mg na kg váhy. To by dospělý musel vážit 133kg

Chata nebo chalupa: ideální zázemí a investice na penzi

František Polášek 8.4. 14:42
Dokáže senior udržet chatu v provozuschopném stavu a odkládat si peníze na amortizaci chaty.opravy atd.? Dokáže senior v seniorském věku si kolem chaty udělat to co potřebuje sám. Dokáže se postarat o topení, přípravu uhlí a dřeva atp.? Sekat trávu atd. Kdo chatu neměl neví o čem je řeč. Není to jen romantika sedět v altánku a pít kafíčko. Dokáže senior z důchodu platit všechny zvyšující se poplatky související s chatou? Proti důstojnému stáří nic nemám a přeji seniorům aby provoz chaty zvládli. Když bude senior sám bude se na chatě pěkně potit aby všechno zvládl. To jenom v prvním přiblížení. Předpoklad - chata i s pozemky jsou v majetku seniora.

Pořadatelé předváděcích akcí přišli s novým trikem

František Polášek 8.4. 14:18
Stát o této problematice ví, ale nezakáže to. Když dokáže zakázat drogy, může zakázat i zlodějské předváděčky. Předváděčky můžou být jako trestný čin ze samé podstaty této činnosti.

Sledování událostí v naší společnosti

Marie Novotná 8.4. 13:25
Jak zde píšete,tak opravdu informace a varování pro důchodce jsou všude.Jsem moc ráda,že na tomto portálu nekoukají z každého kliknutí jen varovná napomenutí,ale krásné informace o životních zkušenostech,nebo zážitcích registrovaných.I60tka pro mne byla ,je a věřím,že ještě bude studnicí krásných příspěvků,rad,prožitků,postřehů a informací,dnes již z celé republiky.Díky redakci za to,že je portál i60.

Skořice o Velikonocích

Zuzana Pivcová 8.4. 10:38
Podle názvu jsem už málem mířila někam na Zanzibar. O to lepší bylo poznání, že zůstáváme doma. Hezká krajina a milé obce. A moc hezké video s "rodinnými prvky". :-)

Poděkování nejlepší paní učitelce na světě

Hana Rypáčková 8.4. 08:03
To ji obdivuji,znám jen jednu takovou obětavou paní učitelku, co ji děti bezmezně milují , ale kolegyně štípou.Není ovšem rozptylována rodinou, manželem ani svými dětmi a veškerý čas věnuje koníčku-učení. Přeji paní učitelce ještě hodně elánu ,Ať jí děti oplácení její lásku.

Jarní fotopříběh: Moje Velikonoce

Dana Kolářová 8.4. 07:36
Paní Marie, děkuji za reportáž o velikonočních tradicích a krásné doplňující fotografie.

Magdalena Horňanová, nejstarší spisovatelka

Zdenka Jírová 8.4. 00:35
Na příkladu paní Horňanové je vidět, že stářím se mozek nijak neotupuje, jen je potřeba ho vhodně zaměstnat. A to se paní Magdaléně povedlo na 100%. Gratuluji.

Den, kdy klesla ke dnu nepotopitelná Jamato

Zdenka Jírová 8.4. 00:20
O tomto úseku válečných dějin jsem vůbec nevěděla, děkuji I60 za článek, který zase rozšiřuje mé vědomosti.

Stravenky Sodexo

Marie Magdalena Klosová 7.4. 23:44
Jste nezaměnitelný!Poznám Vás už od nadpisu.Ale nevím,jestli "to je zadarmo"!Myslím,že ni do tohoto fondu zaměstnanec "nějak"přispívá.

Když lásku pocítíš

Jiří Libánský 7.4. 20:18
Hezkýýý. Mé oči jihnou.

Můj reparát z outfitu

Hana Lancová 7.4. 15:46
Tak jsem po pár dnech zabrousila na portál a objevila Váš čerstvý příspěvek. Velmi elegantní žensky působící model. Fotografie eňo ňuňo. U mě za 1. :-)))

Jak jsem se (ne)stala milionářkou

Miroslav Štorch 7.4. 12:46
Máte pravdu paní Jírová - konkurz se konal na Fakultě tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy, kterou jsem kdysi vystudoval http://www.ftvs.cuni.cz/fakulta.html také mám od MUDr.Šmuclera jeden šek podepsaný z improvizovaného studia v Letňanech :-)

Jak jsem pohodlně dojela do Motola novým metrem

Hana Rypáčková 7.4. 11:53
Díky Zuzko, moc mi to pomohlo.Jezdíme z Vysočanské na Dědinku za mužovým bratrem a na Petřiny za dcerou.Tak vím, jak přestupovat,bude to zrychlení. Jsi dobrý zpravodaj.

Šum křídel neslyšet

Libuše Křapová 7.4. 09:01
Elenko, báseň velice krásná, ale ten sen musel být děsivý.

Pomlázka pohledem cizinců: opilí Češi lískají nebohé ženy...

Hana Rypáčková 7.4. 08:29
A my ženy se na to těšíme.......Ukazujeme si šlehance, která nemá žádný-závidí.I když to nepřizná. Jako v O Henryho povídkách. Monokl na oku, ale novou bluzičku.

Velikonoce s mírou, hned potom jarní restart

Eva Balúchová 6.4. 19:34
Ještě zítra dojíme zásoby a taky chystám "jarní restart".

Pražská Kotva nezestárla ani po čtyřiceti letech

Jitka Chodorová 6.4. 16:54
Ano Zuzko,OD Kotva byl vždy pojem,i my "přespolní",jsme při návštěvě Prahy,neopominuli Kotvu navštívit a žasli jsme nad výdobytkem doby i západního trendu.Teď už jsem tam déle nebyla,ale pokud se uskuteční vše,co se plánuje,ráda se tam,při první příležitosti zase podívám.

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.