Přehled posledních diskuzních příspěvků

Od začátku dubna začíná sezona jeskyní

Dana Kolářová 1.4. 12:06
Jeskyně mám ráda, nejen pro jejich krásu, ale i proto, že se v nich nestoupá do výšky, nýbrž po většině sestupuje na prohlídku směrem dolů. :-)

Jarní fotopříběh: Skvosty v železničním muzeu Lužná

Zuzana Pivcová 1.4. 10:30
To by bylo něco pro mě. No, prosím, a já, když jsem byla předloni na Rujaně v Muzeu dopravy, tak jsem podle pokynu pána v pokladně směla všude fotit, jen ne lézt na historické lokomotivy.

Rozdávali jsme radost

Hana Šimková 1.4. 10:03
Evičko, je to úžasné a velmi záslužné. Já jsem dříve také pracovala s postiženými dětmi předškolního věku. Zážitky s nimi byly velmi zajímavé.

Kde je jaro?

Alena Vávrová 1.4. 09:47
:-) Také mne to dost rozhodilo, ale co naděláme, že? Nebylo to jistě ani poprvé, ani naposledy. V roce 2012 na Josefa a první jarní den jsme také zapadali sněhem. A jindy zase v polovině února vylétly včely a bylo to na opalování.

Královna kamélie (von Pillnitz)

Alena Vávrová 1.4. 09:39
Alenko, nádhera, to bych chtěla také vidět. Na tvoje krásné fotky z tohoto výletu jsem se ale musela jít podívat do galerie na profil. Asi jsi je zapomněla odtajnit široké veřejnosti ;-).

Pozor na záněty močových cest

Jiří Libánský 1.4. 06:17
Jedná se o obtíže, na jejichž léčení já doporučuji přírodní antibiotikum koloidní stříbro. Lze ho užívat nejen polykáním po lžičkách, ale.svou účinností je velmi vhodné i k výplachům. O koloidním sříbru už jsem zde na portále psal. Mám zkušenosti se způsoby aplikace a dávkováním. Jsem ochoten poradit.

Den otevřených dveří s Američany

Libor Farský 31.3. 23:50
Zuzanko, já ale pořád i v médiích postrádám reportáž o to, že by je naložili do autobusů a ukázali jim starou Prahu. Tedy alespoň ty z nich, které by to zajímalo. Copak neměli celý volný den? Prostě být v Praze a neprohlédnout si ani Karlův most....Za to bych nějakého generála, který měl jejich volný čas na starost, degradoval na četaře...

Jarní fotopříběh! Nová soutěž o tablet Lenovo a další ceny!

Eva Balúchová 31.3. 20:41
Sama nefotím,tak se těším na vaše fotky i povídání.Jenom doufám,že zase nebude boj o výhry.

Jarní fotopříběh: Vítání jara v pražské ZOO!

Hana Rypáčková 31.3. 19:11
Prohlídka na jaře je dobrý nápad.V létě je vedro a s dětmi se stejně všechna zvířata neobejdou....Hezká aktivita.

Perníková vajíčka

Hana Rypáčková 31.3. 19:06
Naše děti milují taky nejvíc perníčky...Dělám jim ovšem i beránky a zajíčky,kupuji nová a nová zvířátka.Máš je moc povedená , ta vajíčka...

Moje energie: Les aneb Po mravenčích stezkách

Jaroslava Handlová 31.3. 14:30
Energie lesa je také pro mne hodně přínosná a umím si jí vážit. Právě proto se mi článek líbí od začátku až do konce.

Letošní nadílka na Velikonoce

Hana Šorejsová 31.3. 14:28
Paní Jano, jsou nádherná ! Pochvala !

Maminčin štrúdl

Elena Valeriánová 31.3. 12:59
Tiskařský šotek se přehlídl a apríluje už dnes :-)

Dragouni v Čechách

Marie Magdalena Klosová 31.3. 11:56
Díky za pohled z jiného úhlu.

Už dávno se milujeme

Zuzana Pivcová 31.3. 10:50
Je krásné, jak jsou Tvé lásky nezničitelné, to je opravdu vzácné.

Sněženkový machr Karel Smyczek

Vladka Steinová 31.3. 10:24
Dobrý den, seriály i filmy p.Smyczeka jsou kvalitní a zajímavé. Velmi dobře a vtipně zpracoval K.Poláčka ve filmovém přepisu knihy Vše pro firmu. Seriál Bylo nás pět si našel své diváky.Včera večer uvedla ČT2 jeho skvělý film Krajina s nábytkem. Navíc p.Smyczek je velmi skromný a milý člověk.K životnímu jubileu přeji vše nejlepší.

Můj nezničitelný outfit počká na další soutěž

Jana Slavíková 31.3. 10:14
Hano, je-li vám ve vašem růžovém outfitu dobře, kašlete na kritiku a noste ho. PS: ta zástěrka je fakt úžasná :-))

Duben, nebo jenom Apríl?

Hana Šorejsová 31.3. 08:03
Libore, moc hezké vyznání, jak moc jste měl Vaši ženu rád, vtipné a milé vzpomínky . Díky moc a přeji Vám, ať se daří !

Tak jsou u nás aneb Welcome to Ruzyně!

Libor Farský 30.3. 21:32
Zuzanko, předejte jim, prosím, hlasité Hi ode mne.

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.