Přehled posledních diskuzních příspěvků

Nedělní zamyšlení

Zoja Sedláčková 16.3. 09:00
Moc hezké a smutné zamyšlení. Také jsem párkrát byla na návštěvě známých v LDN, je to vždy velmi neutěšené. Doufejme, že se váš soused ještě uzdraví.

Arthur Conan Doyle: Studie v šarlatové

Zdenka Jírová 16.3. 00:24
Sherlocka Holmese a dr.Watsona zná každý milovník detektivek. Je to klasika. Je dobře, že neupadá pod nánosem současných "krváků" v zapomnění. Je to něco jako učebnice čtenáře detektivek.

Poděbrady to jistí

Alena Vávrová 15.3. 22:33
Jak dámy z šantánu do rytmu kankánu vyhazovat nožky - to vypadá božsky!

Putinovy "Děti 404"

Marie Magdalena Klosová 15.3. 19:42
Souhlasím s Vámi a jsem ráda,že se tady prezentuje další muž.

Velká módní soutěž směřuje do finále, zveme další dámy

Alena Tollarová 15.3. 19:29
Blahopřeji všem výhercům a těším se na knížku.

Jaroslava Adamová, herečka velkých rolí

Naděžda Špásová 15.3. 18:17
Paní Adamovou jsem měla moc ráda. Byla to vynikající herečka a dabérka. Nepřekonatelná byla v Kočáru nejsvětější svátosti a samozřejmě v mnoha dalších.

Jarní šepotání

Alena Várošová 15.3. 17:46
Paní Eleno,moc pěkná báseň,atˇse Vám splní ta poslední sloka.

Nový domov pro Mejdinku

Eva Krausová 15.3. 15:55
Paní Zdenko, Lucce i Mejdy přeji ve Vaší společnosti milé zážitky. Máte dobré srdíčko, když jste adoptovala další kočičku. Eva a psí fenka Meginka

O víře Aboriginců, původních obyvatel pátého kontinentu

Jarmila Komberec Jakubcová 15.3. 10:04
Při návštěvě Austrálie jsem se často setkávala s původními obyvateli tohoto kontinentu.Většina z nich žije na okraji společnosti, propadli alkoholu a jejich děti nenavštěvují školy. Posedávají na chodnících, popíjejí alkohol. Na severu žijí v komunitách a někteří se vracejí k původnímu stylu života.Ti jsou mnohem štastnější a spokojenější než ti co žijí ve velkých městech.

Co říkám na lásku

Hana Rypáčková 15.3. 09:21
Maruško, umíš. Čím déle láska trvá, tím víc kořenů zapustí... Asi nevydané?Hot nebo čehý?

Kolotoč štěstí

Hana Rypáčková 15.3. 09:10
Hodně štěstí a radosti ze života Meginko.

Fotogalerie: Vysoké Tatry. Duše pláče, srdce bolí...

Dana Kolářová 14.3. 23:44
Nádherné fotografie krajiny Vysokých Tater. Vichřice měla pustošivou sílu, ale doufejme v sílu přírody, i když obnova bude jistě trvat déle.

Milenecký defekt

Alena Vávrová 14.3. 21:13
Konec dobrý, všecko dobré. Já jsem teď také pár dní stála, píchla jsem, ani nevím kde, možná až někde doma, dojela jsem naposledy normálně. Duši zalepit umím, ale na výměnu bych si netroufla. Naštěstí se přeci jen objevil "mechanik", duši vyměnil a já jsem zase staré kolo, na kterém už je to dost dřina, mohla zastrčit do kouta.

Jaro je tady, ale potom se ochladí

Soňa Prachfeldová 14.3. 19:17
Počasí nelze než přijmout. Jaro patří k nejkrásnějšímu období roku a trocha chladu nás nerozhodí. Budiž jaro pochváleno !

Lásky se dotýkám

Jana Šenbergerová 14.3. 17:15
Zuzko, jsem moc ráda, že nás stále provází tvá láskyplná poezie.

Zúčastněte se soutěže Magnesia Litera 2015

Hana Rypáčková 14.3. 16:41
Díky , ráda si tipnu a porovnám s oceněním.

Výr terorista byl odchycen

Hana Rypáčková 14.3. 15:30
Chudák hladovej. Spletl si lidi s kořistí? To muselo bolet.Hitchcock by koukal!

Šok pondělního rána

Eva Balúchová 14.3. 13:28
To je mě vás úpřimně líto.Já jedu do práce hodinu poloprázdným autobusem.Cestou si prohlížím jak se firmě daří likvidovat polámané dřeviny od lednové ledovky.A v Brně nenasednu na šalinu,ale jdu svižným tempem asi 15 minut a užívám si hezkého rána.

Čeští vědci hlásí objev ve výzkumu rakoviny

Soňa Prachfeldová 14.3. 08:40
Kéž, by se už našlo něco převratného, aby na to tolik lidí neumíralo a to se píše, že výskyt rakoviny se bude ještě navyšovat...

V Babiččině údolí

Hana Rypáčková 14.3. 08:05
Hezké a pravdivé.Cítila jsem lehkou únavu už jako dítě-připadalo mi to dlouhé.Teprve jako čtenářka Babičky jsem si cestu vychutnala..

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.