Přehled posledních diskuzních příspěvků

Zůstali jsme i my trochu dětmi?

Hana Rypáčková 5.3. 08:36
Díky Zuzko.Je to záslužná věc.Mám štěstí, nebo jsme byli pro děti příkladní čtenáři,ale všichni potomci čtou rádi a i dvouletý Honzík si přinese knížku a chce číst.Jsem šťastná ,s náctiletými si knihy doporučujeme a povídáme si o nich.Proto čtu i ty "jejich", abych byla v obraze.

Second hand poezie v Bazaru dobré nálady

Zuzana Pivcová 5.3. 07:32
Jiřího Žáčka mám také ráda, leč polemizovat s ním bych si netroufla. Ale Vám ten intelektuální humor sedí. Věřím, že tu najdete i spojence v oblasti sbírání inzerátů a dalších rarit.

Zahrádky: renesance, junioři střídají seniory

Zdenka Jírová 5.3. 01:01
To je hezká perspektiva. Mně je 70 let a celý život jsem se starala o zahrádku. Mívala jsem i dvě - jednu doma u domu a druhou na chalupě. Bylo s tím hodně práce, ale celá moje rodina jedla čerstvou zeleninu a ovoce, dělala jsem kompoty a vymýšlela nejrůznější kombinace k zeleninovým směsím. Za můj sklípek by se nemusela stydět ani průměrná samoobsluha. Vůbec jsem nebyla zvyklá nakupovat zeleninu v obchodě - tam stejně většinou nic neměli. O zahradničení se bavili muži i ženy v autobuse cestou do práce, milovala jsem televizní pořad Receptář s panem Podlahou.Zahradničení je ušlechtilá i praktická záliba. Tewď už na to jen s láskou vzpomínám.

Blanka Bohdanová stále hraje a maluje

Zdenka Jírová 5.3. 00:39
Krásná tělem i duchem, patří ke skvostům naší kultury. Hodně zdraví a spokojenosti do dalších let.

Britové natočí v Praze film o atentátu na Heydricha

Zuzana Pivcová 4.3. 18:21
Přiznám se, že asi díky práci v archivu nemám příliš ráda hrané filmy podle historických událostí. Vadí mi u nich nejen různé odchylky od skutečných historických fakt, ale právě třeba i tváře známých herců. To je samozřejmě otázka názoru. Já dávám přednost dokumentárním filmům. Kdysi jsem si v Imperial War Museum v Londýně koupila VHS s názvem v překladu Atentát na R. Heydricha autorů manželů Kaplanových českého původu, z roku 1992. Tuto prezentaci události, což je rekonstrukce atentátu spojená s historickým filmem, považuji za špičkovou.

Velká módní soutěž: To jsem prostě já

Miluše Hasenohrlová 4.3. 17:55
Alenko moc krásně jsi to "vypotila".Proč ty ohrnuté kalhoty? Škoda, že nemáš růžové botky. Hodnotím 2

Zub za švýcarský pokus

Marie Magdalena Klosová 4.3. 14:40
Je to s podivem,ale i já jsem zaznamenala "pohyb"mého sedmého zubu vpravo nahoře.Tak to už jsou zuby dva!

Smíš se mě dotýkat

Hana Rypáčková 4.3. 10:27
Energii nám naši přítulní miláčkové dávají vytrvale.

Odháním slova

Hana Rypáčková 4.3. 10:24
Nejistota zamilovaných.Dobře , že to stále připomínáš.

Pohádky pro Honzíka 6: Tondův nový kamarád

Hana Šorejsová 4.3. 09:49
Jak psal Honza Raška, tvé pohádky též čtu a velmi ráda, jakmile jsi napsala, už jsem si ji dala na plochu, moje vnoučátka u toho malují, a vždy se prima pobavíme. Díky jsou hezké všechny, je vidět, že s tím máš zkušenost. Piš dál ....

Nemoc

Olga Štolbová 4.3. 08:04
Ale Hani, skrývat hlavu pod zem, to snad ne, to pomáhá jen pštrosům. V té posteli ještě chvíli vydrž, za pár dní to bude dobré. Přeju klidné dny a pohodu. ***

Předjarní návštěva ZOO Praha

Olga Štolbová 4.3. 07:59
Prima pozvánka i fotky, dík za nápad. Už dlouho se tam chci vydat, teď už k tomu opravdu dojde. ***

Změna v životě i na talíři

Zdenka Jírová 3.3. 23:53
Obdivuji starší lidi, když jsou ochotni "inovovat" svůj zaběhlý způsob jak stravování, tak života. Mně je 70 let a pořád mě zajímají novinky. Mám stejně starou přítelkyni, ale ta je pravým mým opakem. Snažím se ji dotlačit k nějakým novinkám, ale marně. Je to škoda, ochuzuje se o životní radosti.

Velká módní soutěž: Posezení s přáteli

Růžena Antlová 3.3. 17:53
Přesně tak Hani nejlepší ozdobou jsou naše spokojené usměvavé tváře. Jsi pěkná ženská s postavou kterou by ti mohla závidět kdejaká dvacítka a co se týká tvého oblečení ,moc ti to sluší !!! Víc se mi líbí ty černé boty než světlé kozačky dávám ti 1

Jak jsme byli v botanické zahradě v pražské Tróji

Eva Balúchová 3.3. 17:13
Krásná vycházka,krásné kytičky,krásná vnoučátka. Zrovna dnes jsme ve škole probírali architekty co projektovali zámeček Tróju.Je moc hezký. Botanická zahrada je za zámečkem?

Velká módní soutěž: Tak tady mne máte

Alena Várošová 3.3. 11:50
Dávám za 4. Toto oblečení je opravdu vhodné jen na vycházku se psem.Neurazte se paní Evo,ale já bych takovou hamatnou bundu ani kdybych šla se psem neoblékla a v té čepici se mi nelíbíte vůbec.Jinak paní Eva působí sympaticky a moc usedle.Dobře popsané oblečení.

Znáte své léky? Poradna již odhalila závažné interakce

Libuše Křapová 3.3. 11:02
Já jsem o kontrolu taky požádala, už loni. Mám léky bez závad :-))))

Rybí oči

Zuzana Pivcová 3.3. 09:58
Nevím, jestli je tohle nové nebo též z dřívějška, ale Ty jsi zkrátka originál každým coulem. Někdy nemá smysl hledat v tom nějaké vysvětlení. Jde o Tvůj svět, Tvoje vize, příměry a pocity.

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.