Přehled posledních diskuzních příspěvků

Kupujete auto? Pak jedině bílé!

Soňa Prachfeldová 12.1. 13:17
Jejda, zamyslím se nad bílou, mercedesu sluší :-)

Kouzlo časů minulých: spanilá jízda

Marie Magdalena Klosová 12.1. 13:16
Jako vždy,milé a pěkné povídání.Díky.

Opuštění jedné závislosti

Hana Rypáčková 12.1. 09:22
Tleskám.Modlitba anonymních alkoholiků.

Sušená kořenová zelenina

Hana Rypáčková 12.1. 09:20
Jsem taky nízkoenergetická sušička, zrovna budu na radiátoru vyměňovat hotové křížaly za čerstvě nakrájená jablka.Mám velký odběr.K tvé zelenině se vrátím, vypadá to pěkně. Nastrouhanou směs zamražuji.

ČT uvede Hřebejkův Případ pro exorcistu

Zdenka Jírová 11.1. 23:05
Dnes jsem viděla první díl a myslím, že to bude dobré. Líbí se mi , že se dává příležitost českým hercům se zviditelnit jinde než v nekonečných seriálech. Kdysi jsme se dívali na tzv. televizní inscenace, kde divákům přešli všichni herci "do krve" a znali je. Doufám, že se z tohoto triptychu také nestane nekonečný seriál, ve kterém už nikdo neví, jak to začalo. jsem pro kratší celky. Tak přeji zúčastněným "zlomte vaz"!

Príbeh pre bakalárov

Jana Šenbergerová 11.1. 22:59
Pěkné. Tak to vám určitě bylo moc líto. Věřím, že všechno je tak, jak má být. Kdyby to mělo být jinak, bylo by to. Občas se jen míjíme...

Kdo vyhrál mobil ve velké soutěži zážitků i fotografií?

Jana Drobňáková 11.1. 20:20
Srdečne všetkým víťazom gratulujem. Ste dobrí a prajem, aby Vám to fotilo a písalo aj naďalej.

Vzpomínka na chmelové brigády

Hana Rypáčková 11.1. 18:17
Maruško, nedivím se, že vás zase pozvali.Takoví pracanti ...

Sladký život Anity Ekbergové skončil

Hana Šorejsová 11.1. 17:55
Ano ta fontána di Trevi a její koupání v ni ji proslavilo, dnes večer vzpomínka naslavnou Anitu ve filmu Bocaccio 70 na ČT art 20:20.

Astronomické žně: bude zatmění Slunce i Měsíce

Jana Šenbergerová 11.1. 17:53
Hezký přehled "nebeských úkazů".Už se těším hlavně na druhou polovinu roku, to už bych zas měla dobře vidět. Teď mi rozzářené noční nebe chybí.

Pomáhat a chránit

Jana Šenbergerová 11.1. 17:25
:-) a dumám, je-li váš život tak rušný, nebo vaše fantazie tak bujná.

Islám a Arab v Karlíně

Jana Záhlavová 11.1. 16:00
Já bydlím na Spořilově a chodím taky cca jednou měsíčně na dobrý kebab k Arabovi. Je úplně v pohodě, kazí mu to jen ti islamističtí magoři.

Dejme nechtěným psům novou šanci

Soňa Prachfeldová 11.1. 11:55
Jsem moc ráda, že pejskové dostanou brzy nové páníčky, je mi líto každého opuštěného zvířátka, které se bezprizorně pohybuje po ulici, proč má mít tak krutý osud ?

Jak ten čas letí...

Soňa Prachfeldová 11.1. 11:52
Moc hezký příspěvek, celý život obsažen ! Gratuluji k Vašemu 52 soužití, to se každému nepovede , ať se Vám krásně žije i nadále !

Kdyby tisíc klarinetů: padesát let od premiéry

Soňa Prachfeldová 11.1. 11:46
Tyhle písničky nezestárnou, muzikál krásný, což se nedá říct o všech z dnešní doby. Obdivuji Tvůj přehled Vladko .

i60 Párty 2015 bude v dubnu v poděbradském hotelu Junior

Soňa Prachfeldová 11.1. 11:06
DÍKY ZA POTŘEBNÉ INFORMACE, rodné číslo doufám se bude moci dát bez posledního trojčíslí? Jedná se o osobní údaj. Zdravím.

Startuje Jizerská padesátka nejstaršímu lyžaři je 83 let!

Miroslav Štorch 11.1. 10:53
Hezky napsaná vzpomínka i aktualita.Je sice velká obleva, ale snad závod proběhne. Měl jsem kamaráda, který běžel 90 km Vasův běh ve Švédsku a to už je hodně namáhavý závod jen pro trénovaná. Ve Finsku startoval běh na jezeře, kde byla obleva a všichni závodníci měli mokré nohy. Pak běželi s mokrýma nohama 60 kilometrů. To většina lidí považuje za bláznovství. Svým způsobem jsou dálkové běhy posedlostí. Ale zajímavou :-)

Chtěla bych potkat toho kluka

Zuzana Pivcová 11.1. 10:08
Ale, Jíťo, přece ho stále potkáváš, a to se zdaleka ne každé podařilo. Ano, jak je v jedné písničce: Z potůčku potok a z říčky řeka, ... řeka přibrala vodu i odjinud, trochu se zakalila, ale stále žije a její základ zůstává stejný.

Kalhoty od Asiata

Lidmila Nejedlá 11.1. 06:53
Vaše články mě, pane Nekvasile, baví. Právě se tady svíjím v smíchu. Pochvalujete si nákup u vámi podceňovaných obchodníků s chválou na jejich umění. Napráskal jste jejich skrýše a uspokojený výborným nákupem jste hrdě ve stresu odkráčel. Knoflíky jste měl vyměnit za menší, určitě by vám je ráda nějaká Vietnamka přišila, když jste si je právě zkoušel. Pište, váš sarkasmus se mi líbí.

Svatební šaty pro starší nevěstu

Zuzana Pivcová 10.1. 20:42
Takovéhle šaty bych si k svému zjevu nevybrala žádné. Ale asi už to ani nebudu potřebovat!! :-))))

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.