Přehled posledních diskuzních příspěvků

Lásko, tak to občas chodí

Libuše Křapová 9.1. 08:17
Jako vždy, nádherné, procítěné... , musím se jenom opakovat. A zas slyším melodii. Škoda, že to v notách zapsat nedokážu

Můj zážitek roku: Vánoce

Hana Šorejsová 9.1. 07:21
Napsala jste to moc mile a hezky jako správná babička, prožívám podobné, mám vnoučata holčičku a chlapečka 5 a 3. Radujme se z nich ! Díky ! Elen, jinak koncert Vídeňských filharmoniků opakují tuto neděli ve 22:50 na ČT art . Také jsme tančili a máme to všichni moc rádi.

Zima na Vysočině

Marie Novotná 8.1. 20:04
Děkuji za nádhernou pohádkově zimní atmosféru.Fotky jsou kouzelné a připoměly mi,že už jsem tam dost dlouho nebyla.Moc se ti to povedlo.

Brtnické ledopády

Dana Kolářová 8.1. 18:09
Alenko, zajímavý článek a fotky krása, velká krása. Děkuji za kouzelnou zimní pohádku. Jsem ráda, že ses z toho výletu vrátila v pořádku domů!

Nový hit jménem syrová čokoláda

Marie Magdalena Klosová 8.1. 18:03
Asi by stálo za to ji ochutnat,nevím,zda bych se šklebila,nebo jásala.Mou prioritou je hořká čokoláda s chilli papričkou.To je něco podobného extázi.

Kočičí život

Alena Tollarová 8.1. 17:30
Já ho vedu :) Ale vážně, už jsem někde psala, že kdybych mohla, měla bych kocoura - černého.

Můj pobyt v Lázních Jeseník

Marie Novotná 8.1. 15:34
To jsou krásně popsané a předstanené lázně v četně popisu cesty.Jen moje plánovaná ,,léčba"nebude na úkor pojišťovny,ale mojí kapsy.A tak ještě není jisté,zda k plánované akci letos dojde.

Můj nejsilnější zážitek roku: Zrození nového života

Zuzana Pivcová 8.1. 15:19
Tak to chápu, že tyhle události u Vás překryly vše ostatní. To stojí za zveřejnění i gratulaci.

Karel Čapek věřil ve svobodu ducha, humanitu i demokracii

Zuzana Pivcová 8.1. 15:17
Pro mě zůstává Karel Čapek fenomén. Mimořádný až geniální, a přitom jako člověk velmi plachý. Zvláštní, že mi výrazem vždycky připomínal mého tatínka.

Můj zážitek: operace kyčelního kloubu

Jaroslava Handlová 8.1. 12:46
Paní Jitko, překonání strachu je úžasné vítězství. Dalším Vaším vítězstvím byly i operace, které proběhly úspěšně. Přeji Vám mnoho nových a veselých zážitků.

Můj zážitek roku: Mami, spolehni se!

Eva Mužíková 8.1. 11:16
Paní Aleno, nápaditý dárek, který jste si, jak popisujete užila se vším všudy. Líčení sestupu po srázu jsem viděla jako před sebou, smekám....

Čeští egyptologové našli hrobku královny

Pavlína Lejsková 8.1. 10:30
Pana profesora Bártu znám,měl u nás v muzeu úžasnou přednášku o své práci,o objevování starověkých památek v Egyptě.Přednáška byla velmi zajímavá,protáhla se na několik hodin a po ní následovalo pozvání do "sklípku",kde jsme se my,pracovníci muzea,dozvěděli další zajímavosti.Pan profesor byl úžasný a ráda na setkání s ním vzpomínám.Přeji mu mnoho dalších úspěchů v jeho práci a mnoho dalších nových objevů.

Ledové hrátky aneb Ornitolog amatér

Marie Magdalena Klosová 8.1. 09:31
To je moc milé vyprávění.Taková pohoda u zamrzlých vod.

Odcházím, lásko!

Lidmila Nejedlá 8.1. 08:18
Milá Vlaďko, slunce vyjde vždy a budou nové zážitky. Když něco končí, jiné začíná. Věčný koloběh. A ty o tom budeš psát zase hezké básničky. Už tě znám...a držím palce.

Turné čtyř můstků 2015: zvítězil Rakušan Kraft

Hana Šorejsová 8.1. 08:02
Jako vždy jste to perfektně zpracoval jako sportovní redaktor a fota nemají chybu. Díky moc ! Jiřímu Raškovi jsem moc a moc fandila, chodila jsem na gympl, když v roce 1971 na Turné 4 můstků získal zlato, tehdy jsme to moc prožívali i rodiče, ale bylo to moc fajn.

Můj zážitek roku: Noční narušitel

Zuzana Pivcová 7.1. 19:05
To Vám skutečně nezávidím. Od té doby, co jsem byla přepadena (a před svátky to bylo právě 10 let), jsem se nejistoty už nikdy úplně nezbavila. Moje kolegyně, která žije sama a musí venčit pejska zrovna v místech, kde byl nedávno zaznamenán ten poslední násilník, je strachy bez sebe. Tak alespoň s sebou noste alarm, i na zahradu.

Písně Petra Muka opět rozezní Lucernu

Soňa Prachfeldová 7.1. 17:10
Škoda ho přeškoda, krásný hlas i písně

Nejbezpečnější aerolinky? Australské Qantas

Zuzana Pivcová 7.1. 15:18
Vzpomínám si, že když jsem letěla v roce 1992 do Austrálie, z toho část trasy právě s Qantas, říkali nám, že jsou nejbezpečnější z leteckých společností. Tehdy mě překvapilo, že stewardi (včetně muže) mohli být už tak kolem padesátky. To u nás bylo zcela neobvyklé. Snad proto z nich na mě šel větší klid, když se usadili přímo naproti mně (byla jsem služebně v 1.třídě vpředu) a hezky se usmívali. Já se tenkrát ještě hrozně bála.

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.