Krásné plány našich čtenářů!
Ilustrační foto: ingimage.com a Jarmila Fialová

Krásné plány našich čtenářů!

1. 5. 2016

To je plánů! Další naše soutěž ukázala, že čtenáři magazínu i60 se v žádném případě nenudí. Chystají se cestovat, malovat, pořídit si pejska, dokonce i rekonstruovat dům nebo se na stará kolena přestěhovat. Ale je to i celá řada menších zajímavých radostí, které naši čtenáři plánují – třeba společný výlet s rodinnými příslušníky či oslavu kulatých narozenin. Anebo se prostě jen tak s pokorou těší na každý nový den, prožitý ve zdraví a pohodě. 

Jako každá soutěž má i tato na téma „Můj plán“ své vítěze, kteří získají knižní ceny. Tentokrát budou tři, dva vítěze již známe: naše losovací zařízení vybralo příspěvek s názvem Hlavně vydržet autorky Naděždy Špásové. Redakce vybrala příspěvek Aleny Tollarové Na každé křižovatce vybrat správný směr“. A třetího vítěze určí sami naši čtenáři - napište do komentářů zde u tohoto článku jméno autora příspěvku, který se nejvíce líbil vám. Své hlasy můžete posílat do pondělí 2.května 12.00 hod. (Hlasy mohou získat i autorky již uvedených vítězných příspěvků). Po tomto termínu se stane vítězem autor s největším počtem hlasů čtenářů. V případě, že stejný počet hlasů získají dva či více autorů, rozhodne o vítězi los.  

Zde je přehled všech soutěžních příspěvků:

Soňa Prachfeldová - Co nejlepší prožití zbývajícího času
Drahomíra Stínilová: Jsem plánovací typ
Marie Magdalena Klosová: Když se sny mění v plány
Alena Várošová: Můj plán s maminkou
Ilona Kolářová: Můj plán: vše dopadne tak, jak má
Alena Tollarová: Na každé křižovatce vybrat správný směr
Helena Votíková: Moje začátečnické tvoření
Naděžda Špásová: Hlavně vydržet!
Elena Valeriánová: Žít, jak nejlépe to půjde
Danuše Onderková: Plánování už není pro seniory?
Karel Boháček: Co mám v plánu? Navštívit již popáté Rychlebské hory s celou rodinou
Anna Čípová: Mé radosti, má očekávání
Karel Boháček: Co máme v plánu?
Dagmar Králová: Plánování soutěží - duben až červen 2016
Danuše Onderková: Můj velký plán - prodej zmrzliny
Marie Zavadilová: Oslava šedesátin a stěhování

 

Další naše soutěže

Stále pokračuje soutěž pro všechny čtenáře, kteří rádi fotografují. Své „čerstvé“ snímky můžete vyslat do fotosoutěže s názvem Obrázky jara, kterou najdete na tomto místě.

V sekci produktové soutěže můžete nyní vyhrát například lahev kyperského vína, DVD, slevové poukázky, anebo relaxační řadu Planet Spa. Produktové soutěže najdete zde.

Samozřejmě pokračují naše tradiční dlouhodobé soutěže, a to FOTO DNE a vědomostní kvíz. V něm tentokrát uspěla paní Dagmar Soukupová. Gratulujeme!

Povedlo se

A co se v posledním týdnu podle redakce nejvíce povedlo? Líbily se nám všechny soutěžní příspěvky, skvělé byly vaše nové fotoreportáže, z nichž bychom chtěli vyzdvihnout Jarní probouzení přírody paní Aleny Čípové. K přečtení tentokrát doporučujeme milý příspěvek pana Oldřicha Čepelky Děda ve školce a určitě si nenechte ujít také klip Lubomíra Millera Pampeliška. Je to nová píseň na slova Zuzany Pivcové.  

 Jarní toulání

 

Milé čtenářky, milí čtenáři, užívejte si jara, naplánujte si výlety do přírody nebo alespoň krátké procházky, s rodinnými příslušníky či přáteli a nezapomínejte ani na magazín i60. Už příští neděli vyhlásíme soutěž na nové téma. Bavte se s námi, vždyť tahle země není jenom pro mladý!

Autor: Redakce Zpět na homepage
Hodnocení:
(5 b. / 10 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Alena Várošová
Děkuji Danko,j věřila jsem v tuto odpověď.Gratuluji všem výhercům i ti co se snažli přispět troškou do mlýna za skvělé plány,ať se vám vše vydaří.
Hana Rypáčková
Gratuluji vítězům soutěže. A všem soutěžícím přeji , aby se jejich plány splnily...
Danuše Onderková
Alenko, nic se neděje, já dávala hlas také Elence... Všem výhercům gratuluji :) : ) :)
Soňa Prachfeldová
Tak jsem přišla pročítat a hlasovat a ejhle, už je konec - blahopřeji vítězkám, všechny příspěvky jsou od aktivních výborných lidiček , kteří neváhají nám něco svěřit ze svého života - díky Vám. Jarmilko Tobě děkuji :-)
ivana kosťunová
Aleno, vy jste tedy formát !!
Karel Boháček
Poklona paní Várošové, zlaté srdce.
Lenka Hudečková
Gratuluji Alence k výhře :-)
Jitka Chodorová
Jsem hrdá, že máme na portále takovou osobnost, že věnuje svou výhru někomu, o kom si myslí, že by zní mohl mít radost, když je teď poněkud v tísnivé zdravotní situaci. Já bych tam paní Danuši vůbec nepletla, napsala moc hezký příspěvek, ale myslím si, že to není nějaký plán, to by měla být samozřejmost,usmívat se na lidi. Vím, že to funguje, sama jsem s lidmi pracovala. Naproti tomu přeji Eleně výhru, poskytla jí sama výherkyně, a to by měla vzít redakce v potaz.
Alena Várošová
Elenko,domnívám se ,že Danka má srdíčko na pravém místě taky pro Vás hlasovala,tak by v tom neměl být problém.Já svoji výhru mohu věnovat třeba čertovi a Vy jste pro mne anděl.Ať Vám zdraví a kniha slouží k Vaší spokojenosti.Domluvím se s redakcí.
Elena Valeriánová
Alenko, jste velkorysá a já Vám děkuji, ale tak to zřejmě fungovat nebude. Když se knihy vzdáte, měla by ji dostat Danka Onderková. Přesto ještě jednou děkuji, umíte překvapit!!!
Eva Balúchová
Starala jsem se o nemocnou maminku a zaopatřila tatínka s Parkinsovou nemocí,40 let pracovala v obchodě a byla úslužná (za peníze),ale nikdy bych tyhle dvě činosti nesrovnávala.
Alena Várošová
Ještě jednou milá redakce,děkuji vám,ale nějak se naše příspěvky minuly.,Jsem překvapena a dojatá, tak ještě jednou děkuji a prosím,aby jste moji výhru zaslali paní Eleně Valeriánové .Já se ji zříkám.
Alena Várošová
Vážená redakce soutěžní klání končí,vychází to šet na šest a já bych chtěla poprosit,pokud by se štěstí obrátilo na mnou stranu,což nevěřím,tak ,bych ráda věnovala tuto výhru paní Eleně Valeriánové,za její článek Žít jak nejlépe to půjde..Určitě by si ji zaloužila víc jako já a kniha by jí udělal určitě radost... I když jsem nic nikdy věcného,co bych si moha přinést na památku nevyhrála. Moc,moc děkuji srdečně co mi poslaly hlasy ,je vidět,že tak jako já máte,nebo jste měly úctu a citový vztah ke svým milým maminkám.Všechny soutěžní plány se mi líbily,ale Danko omlouvám se prodávát zmrzlinu za peníze a být úslužný a milý,lidský k lidem je mnohem jednodušší,jak čelit zdravotním problémům a prát se ze životem.Ještě jednou Děkuji a věřím,že některé mě chápou i když Dančin plán byl dobře zpracovaný.
Redakce i60
Dobrý den, pokud jsme dobře počítali, nejvíce hlasů - celkem šest - získaly shodně paní Danuše Onderková a paní Alena Várošová. Los vybral paní Várošovou, která se tak stala třetí výherkyní soutěže a obdrží od redakce knižní cenu. Gratulujeme!
Naděžda Špásová
Moc děkuji za vylosování a svůj hlas posílám Danušce Onderkové - Prodej zmrzliny.
Hana Lancová
Hlas dávám paní Danuši Onderkové za její velmi pozitivní přístup k lidem. :-)))
Olga Štolbová
Hlasuji pro Elenu Valeriánovou, umí se rvát se životem, tomu fandím, snad se setkáme v Loučné.
Jaroslava Korpášová
Svůj hlas posílám paní Aleně Várošové za její plán s maminkou. Ať se vám ho podaří zrealizovat!!!
Dana Kolářová
Hlas dávám Danuši Onderkové za plán – Prodej zmrzliny.
Květa Křivohlávková
Líbilo se mi více příspěvků, ale hlas dávám paní Aleně Várošové za Můj plán s maminkou.
Lenka Hudečková
Mně se toho líbilo více, ale dávám hlas Dance Onderkové za její zrmzlinové věrníky :-)
Elena Valeriánová
Tak toto je těžký úkol. Svůj hlas dávám Heleně Votíkové - Moje začátečnické tvoření. Protože mě inspirovala.
Jana Šenbergerová
Líbí se mi plán Danuše Onderkové rozdávat radost svým zákazníkům, proto jí dávám svůj hlas. Líbily se mi i plány ostatních, možná právě proto, že vůbec nejsem plánovací typ, ale líbí se mi, jak plánují jiní. Mám jediný plán. Chci umřít zdravá. :-)
Alena Tollarová
Děkuji za ocenění mého plánu a sděluji, že nezahálím a průběžně ho plním. Můj hlas patří Danušce Onderkové a jejímu krásnému a optimistickému plánu na prodej zmrzliny.
Vanda Blaškovič
Dobrý večer, hlas posílám Aleně Várošové a zdravím z Florencie !
Jaroslava Handlová
Hlas dávám Karlu Boháčkovi. Jemu i všem dalším přeji zdárnou proměnu svých plánů ve skutečnost.
Alena Vávrová
I pro mne je to docela těžké rozhodování, ale dávám hlas Eleně Valeriánové.
Danuše Onderková
Můj hlas patří Eleně Valeriánové
Drahomíra Stínilová
Líbily se mi všechny články a nejvíc pana Karla Boháčka o plánu páté návštěvy Rychlebských hor s rodinou pro jeho pěkné zpracování. Při čtení dostane člověk chuť také si naplánovat cestu do tak krásného a odlehlého kraje.
Zuzana Pivcová
Tak ráda bych přála výherní štěstí více lidem. To opravdové štěstí přeji všem i bez výhry. :-)) Svůj hlas teď dám Eleně a bez zdůvodňování. Mnoha dalším se skoro omlouvám, věřte mi.
Hana Rypáčková
Hlas dávám Aleně Várošové Můj plán s maminkou. Můžeme mít vlastní plány, ale je správné ohlížet se na své blízké.A maminka je přece nejblíže.
Jarmila Komberec Jakubcová
Moc těžké rozhodování, všechny příspěvky jsem četla a vypovídají o životě a plánech. Nakonec dávám svůj hlas Soničce Prachfeidové. Je škoda, že hlasů nemám více než jeden.
Eva Balúchová
Hlasuji pro Ilonu KoLářovu-Vše dopadne tak, jak má.
Helena Votíková
Hlasuji pro Karla Boháčka - Co máme v plánu?
Jitka Chodorová
Dávám hlas Aleně Várošové za příspěvek Můj plán s maminkou.
Alena Várošová
Já hlasuji pro Elenu Valeriánovou Žít jak nejlépe to půjde.
ivana kosťunová
Dávám hlas p. Iloně Kovářové za příspěvek Vše dopadne tak jak má.