Přehled posledních diskuzních příspěvků

Druhý potomek Williama bude čtvrtý v nástupnictví

Helenka Vambleki 2.5. 13:06
Každé narození chtělého dítěte je radost, ale i starost. Tohle novorozeně má všechny starosti na háku, narodilo se do zlaté kolébky. Jeho rodina nemusí řešit, jak nepřijít o práci nebo o bydlení, kam dát dítě do školy, aby to moc nezatížilo rodinný rozpočet, kam ho zapsat do kroužku, jestli si může dovolit poslat ho se školkou na týden na ozdravný pobyt, jestli si budou moci aspoň jednou za pět let zaplatit pobyt u moře...

Geocaching: hledání skrytých "pokladů"

Miroslav Štorch 2.5. 11:09
Dnes můžeme snadno hledat skryté schránky "kešky"bez GPS navigace jen pomocí systému map v mobilech. Někdo hledá skryté schránky jen podle popisu na internetu a podle papírové mapy. U nás ve městě jsem našel schránku uchycenou pomocí magnetu uvnitř kovového zábradlí. Tam se můžete zapsat a evidovat svůj nález na internetu. Případně přidat do schránky nějakou maličkost. Existují i jednoduché skryté schránky-poklady pro děti. Už jsem hledal i schránky na dovolené v zahraničí. Tam nález dvojnásobně potěší :-) Třeba v Chorvatsku na vysokých horách u moře.

Svojí vlastní cestou

Jana Šenbergerová 2.5. 08:28
Kam se hrabou moje rýmovačky na tvou dokonalou poezii. S každou novou básní žasnu. Tvůj talent nezná hranic, Zuzko. Až budu držet v ruce tvou sbírku básní, budu pyšná na to, že tě znám.

Čeští hokejisté padli se Švédy po nájezdech

Jana Slavíková 2.5. 00:02
Chápu - zápas skončil před chvílí, byl napínavý a redakce chtěla co nejdřív popsat průběh. Ale tolik překlepů? Hokejovéh, Jaromár, druhí, přersilové, získalli, Jaromár, hiokejové. Nic není ztraceno, první utkání nic neznamená a "Jaromár" umí hrát i se zlomeným malíčkem.

Žulový Stalin si výhledu z Letné užíval jenom sedm a půl roku

Květoslava HOUDKOVÁ 1.5. 19:37
Jsem ročník 1944 - v roce odhalení pomníku na Letné jsem byla 11 letá školačka. Po letech - když se řešilo co s ním - byli tázáni i členové Svazu mládeže. A tak jsem řekla: My -tehdyděti- jsme to nestavěli, tak ten vyplýtvaný materiál zlikvidujte nebo využijte vy dospělí, jak chcete!

Poděbradské dny poezie

Jana Šenbergerová 1.5. 16:38
Čekala jsem, kdo nám tuto akci přiblíží. Díky, Soňo!

Pravda o Poděbradech

Dagmar Bartušková 1.5. 10:51
Líbo, skvělé, skvělé, skvělé. Místy až dojemné. Ano, lovily jsme, lovily, ale nic jsme neulovily. I takový velikán, kterému jsou tyto nádherné lázně zasvěceny, prchal.

Můj rodinný recept: med z pampelišek a sedmikrásek

Soňa Prachfeldová 1.5. 09:10
Už jsem dělala , ale je řídký, nevadí, do čaje poslouží. Prý děvčata každý den sníst tři sedmikrásky pro naši krásu !

Máj v překladu pro generaci Facebooku

Zuzana Pivcová 1.5. 08:55
To je tedy pěkný fór! Ale je pravda, že my jsme se v Máji a jeho uměleckých prostředcích museli při studiu taky pěkně rýpat. Co je to "zborcené harfy tón, strhané struny zvuk" nebo "tam žádný, žádný, žádný svit" mě straší dodnes, zatímco na svou dobu výstřední Mácha je mi sympatický.

Bulvár Ringstrasse, významný symbol Vídně

Zuzana Pivcová 1.5. 08:18
Vídeň byla cílem mé první cesty na Západ. Architektura připomínající habsburskou monarchii má určitě dodnes své osobité kouzlo. Setkala jsem se s ní i v Terstu a v Lubljaně a vždy je v tom něco architektonicky jednotícího.

Byl pozdní večer, první máj...

Zuzana Pivcová 1.5. 08:07
Velmi poetická, aktuálně prvomájová básnička s výletem do vzpomínek na něco, co patřilo k mládí, ale stejně nás provází celý život. Díky,

Pozor, startuje hokejová tipovačka, hraje se o skvělé produkty z konopí!

Olga Kosková 1.5. 07:28
Děkuji za vtipnou soutěž pro sportovce seniory amatéry.

O fenoménech duha a duhovka s láskou

Eva Mužíková 30.4. 20:19
No vida, básnička se nalezla a je skvělá..

Všem kamarádkám z magazínu i60!

Jana Šenbergerová 30.4. 14:22
Díky za krásné a překvapivé přání! Koštěti se raděj vyhnu, vínka si však ráda přihnu. :-)

Kouzlo časů minulých: lámání chleba

i60 Párty Poděbrady 30.4. 14:05
Vaše vyprávění se mi moc líbí. Už se těším na to příště.

Čarodějnice půjde slavit i v hradních zahradách

Jaroslava Handlová 30.4. 12:21
Opravdu pestrý výběr. Myslím, že leckdo se bude těžko rozhodovat, kterému zajímavému místu dát přednost. Mne by lákala Filipojakubská noc v zahradách pod Hradem.

Jarní fotopříběh: Ráno v Grand Canyonu

Zuzana Pivcová 30.4. 11:02
Je to pro nás netypické jaro, ale fotografie jsou krásné.

Film pro pamětníky: Zde jsou lvi

Vladka Steinová 30.4. 07:57
Skvělý film své doby(1958).Režisér Krška je znám jinak naladěný ve svých filmech, jakoby poeticky a "šrámkovsky", ale tohoto filmu se ujal důstojně.Připočteme-li k tomu umění p.Hogera,tak je to dobrý filmový zážitek méně známého psychologického dramatu.

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.