Přehled posledních diskuzních příspěvků

Vtipnější vyhrává: Mýval

Zuzana Pivcová 3.2. 08:49
O téhle dlouhé cestě mývala informovaly před několika lety naše sdělovací prostředky. Náš nájemník v jižních Čechách měl několik let mývala, kterého choval od mláděte. Byl to jeho miláček a zábava pro návštěvníky, veselý, dovádivý, byla to sehraná dvojka. Pohyboval se celkem volně na dvoře a v bývalé maštali, na noc se nechal zavřít do voliéry. V dospělosti se v něm však čím dál víc začala ozývat touha po svobodě, vylezl do krovu mezi trámy a nechtěl se nechat chytit. I ke svému páníčkovi začal být agresivní. Pak zmizel beze stopy. Pán se dlouho trápil, představoval si, jak někde strádá, nikdy se už nedověděl, jak skončil.

Milan Lasica: noblesní muž s inteligentním humorem

Hana Šorejsová 2.2. 20:23
Ano, je to noblesní a milý člověk s velkým smyslem pro humor, a nejen , že umí bavit lidí v divadle, ve filmu, ale kdykoliv se objeví ve společnosti, je gentleman a bavič.

Vtipnější vyhrává: Zlatý pták

Olga Štolbová 2.2. 20:21
Přiznávám, i já bych ze zlatého ptáka oči nespustila...***

Ženy na svých hobby šetří více, než muži

Hana Rypáčková 2.2. 20:18
Je to pravda.Ve středním věku ženy víc myslí na rodinu a muž zajišťuje zábavu.Kamarádky manžel /potápěč/ jí citově vydíral:" To mě chceš ohrozit na životě, když nebudu mít kvalitní výzbroj? Pračka není tak důležitá, můžeš prát ve staré." Jasně , že už spolu nejsou a ona se diví, jak vystačí s penězi...

Cestou necestou přes rumunský Fagaraš, I. díl

Zuzana Pivcová 2.2. 12:57
Tys byla a jistě i nadále jsi vyložená holka do nepohody. Těším se na pokračování.

Vtipnější vyhrává: Jak jsem se stala zlodějkou

Jana Šenbergerová 2.2. 12:34
Tak to obecenstvo vám nezávidím. Už mockrát se mi stalo, že jsem odešla ze samoobsluhy s košíkem, od lékaře s návleky na nohou a nedávno dokonce z restaurace bez placení. Rozhodně to nepokládám za výpadek paměti. Tak to dopadne, když člověk myslí na něco jiného. Na malém městě bývají obyvatelé shovívaví, obzvláště když vás znají. V nejbližší samoobsluze se zřejmě dost krade, protože zpřísnili opatření a prodavačky kontrolují, co mohou. Jedna z nich, moje bývalá žačka se mi omlouvala, že to musí dělat, i když ví, že jsem je ve škole vždy vedla k poctivosti. Pěkně jste nám připomněla, že máme být ve střehu. :-)

Vtipnější vyhrává: Červené tričko

Soňa Prachfeldová 2.2. 11:08
Moc pěkná příhoda, smích je kořením života.

Vtipnější vyhrává: Svačinka s vůní tvarůžků

Helenka Vambleki 2.2. 08:11
Růženko, ty zdatná pisálnice, to je paráda! Oceňuji, že ke svému "postižení" přistupuješ s nadhledem a humorem...a tak to má být! Škoda každého dne, kdy se nezasmějeme!!!

Startuje Velká módní soutěž zralých modelek portálu i60!

Alena Tollarová 1.2. 20:49
Gratuluji vítězkám tipovačky i vědomostního kvízu! A nová soutěž? Dámy, to je výzva, ne? Outfit pro volný čas máme ve skříni každá. A vlastně mě napadlo - proč by se nemohl přihlásit a soutěžit i muž? co na to redakce? :)

Antonín Slavíček odešel ze světa dobrovolně

Alena Tollarová 1.2. 18:49
Ráda bych redakční článek doplnila pozvánkou do Galerie moderního umění v Roudnici n.L., která se pyšní kolekcí 60 obrazů Ant. Slavíčka. A každou první neděli v měsici má volný vstup.

Viděli jsme Vyšehradský kodex

Alena Tollarová 1.2. 18:42
Vando, patřš k těm šťastlivcům, kteří ho fakt viděli na vlastní oči. Díky, že jsi se s námi o ten zážitek rozdělila.

To byl souboj! Tipovačku i60 vyhrává Miluše Hasenohrlová!

Miroslav Štorch 1.2. 14:49
Gratuluji k vítězství paní Milušce Hasenohrlové i dalším dámám, i když vím, že za řadu z nich tipují jejich mužstí partneři, jak některé přiznaly :-) Z technických důvodů jsem dvě tipovací série netipoval, tak bych se asi byl na tom bodově lépe. Ale nevadí je to jen hra. Tipuji i jinde a třeba za 8 vsazených Kč vyhraji 1164 % tj. 93 Kč za jeden tip. To je zábava pro důchodce sportovce :-) http://storch.m.sweb.cz/remizy.jpg A Novak Djokovič si zasloužil krásný pohár http://storch.m.sweb.cz/NE-Novak-pohar.jpg a příhlížel i legendární Australan Rod Laver, po kterém je pojmenována tenisová aréna v Melbourne http://storch.m.sweb.cz/NE-Rod-Laver.jpg - Už se těšíme na další tipovačku.

Skonala filmová slečna Marplová

Katarina Schultzova 1.2. 13:55
Výborná herečka. Nech odpočíva v pokoji. Jej slečna Marplová je nezabudnuteľná.

Vtipnější vyhrává: Vilda

Marie Magdalena Klosová 1.2. 13:25
No jo,tzv.hov.... zábava vždycky zabere!Dokonale převyprávěno.mm

Vtipnější vyhrává: Pytlácká noc z cyklu Kouzlo časů minulých

Marie Novotná 1.2. 09:55
Moc hezké vzpomenutí..Také si pamatuji na místní rozhlas i taneční večery venku,někdy s divadelním představením u nás na Vysočině.

Australian Open: finále mixu vyhráli tenisoví "veteráni"

Hana Šorejsová 1.2. 09:17
Byl to opravdu prima duel, a závěrečná ceremonie vždy člověka dojme. Oba velcí sympaťáci ! A umí !

Vtipnější vyhrává: Cesta za krásou bolí

Marie Magdalena Klosová 31.1. 18:26
Milá Jani,ráda Tě zase vidím mezi námi.Vyrostla z Tebe přitažlivá ženská,která má navíc smysl pro humor a vtip.Trochu jsem se viděla v Tvých gympláckých letech,zvlášť stran"figury".Vlasy jsem měla ale vždy polodlouhé až dlouhé.A náušnice?Až v třiceti.Do té doby klipsy a klipsy.Zdravím mm

Zemřel bývalý prezident Richard von Weizsäcker

Zuzana Pivcová 31.1. 17:27
Pokud si vzpomínám, měl von Weizsäcker určité problémy s tím, že jeho otec měl za Třetí říše poměrně vysokou funkci. Ale já razím zásadu, že děti nemohou za chyby či viny svých rodičů. Jako prezident byl na úrovni, ovšem je třeba si uvědomit, že ve Spolkové republice měl ve vnitrostátní i v mezinárodní politice vždy důležitější úlohu spolkový kancléř. A to byl v té době Helmut Kohl.

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.