Přehled posledních diskuzních příspěvků

Oslavme Den otců

Lidmila Nejedlá 15.6. 19:34
To je hezká oslava rodiny. Ženy se umí vzmužit, všechno zvládnou, všechno dělají... a proto druhé housle nehrají.

Můj fígl: Nesmažený květák

Marie Novotná 15.6. 16:41
Tak tohle je moc zajímavý a jednoduchý recept.To vyzkouším.Díky.

Velmi pozdní faun Leoš Suchařípa

Vladka Steinová 15.6. 15:20
Pan Leoš Suchařípa měl nezaměnitelný hlas, "svoji" výslovnost i dikci,byl to skvělý překladatel, dramaturg i divadelní teoretik.Byl dobrý jak ve velkých rolích, tak i v těch malých, epizodních.

Švestkový kečup

Zuzana Pivcová 15.6. 08:47
Rajčatové kečupy jako takové nemusím, ale tenhle bych si dala. Ještě, kdyby mi ho tak někdo udělal! :-)))

V Liberci bylo krásně!

Olga Štolbová 15.6. 07:41
Soňo prima, fotky i povídání. Ta setkání jsou stále častější, to je senzace. Už se těším na Hanku R., také něco domlouváme...***

Supervlak? Budete tam rychleji a nehodu lze přežít

Květoslava HOUDKOVÁ 14.6. 20:11
Do Itálie jedu v září. Do letadla nevlezu a na ten rychlovlak by mi - zřejmě - chyběly "drobné" - a taky už nikam nespěchám. Budu ráda, když nás tam i zpět v pořádku doveze autobus. (Na silnicích je "přecpáno", na obloze už taky - a teď ještě další "žihadlo" na kolejích - není toho tempa už nějak moc ??)

Vypečená soutěž o Pečenku, Fresh festival a další zábava

Alena Tollarová 14.6. 19:46
Tak tomu říkám slovo do pranice! Nebo pečenice? Jinak blahopřeji výhercům.

Chci jednoduchý, šikovný mobil. Jaký mám vybrat?

Květoslava HOUDKOVÁ 14.6. 17:27
Loni jsem si "vyhlédla", letos koupila: Aligator R10 eXtremo Dual SIM Black Grey - tedy na 2 SIM karty, s foťákem. Ještě budu investovat cca 200,- do paměťové karty = celkem cena Kč 1700,- (loni dražší). Jedu do lázní, tak snad dobře poslouží i přivezu hezké fotky.

Ženy provolají o třetinu více času než muži

Květoslava HOUDKOVÁ 14.6. 17:06
Je jasné (nepočítaje kamarádky), že žena musí řešit více věcí, než je sport a pivo! A lákavé jsou různé "balíčky"operátorů - to se pak mluví (než se zkontroluje účet)! Já si tedy důchod "neprokecávám": žádnou smlouvu nemám, dobíjím si sama. Častěji než volání píši SMS - Kč 200,- mi vystačí déle než měsíc -na žádné "balíčky" nereaguji (ať si je nechají)!

Kouzlo časů minulých: Konstruktérem snadno a rychle

Jana Šenbergerová 14.6. 15:16
Jste určitě stejně dobrý vypravěč, jaký jste byl konstruktér. Vaše vzpomínky se mi moc líbí.

Theodor Pištěk, hvězda prvorepublikového filmu

Vladka Steinová 14.6. 14:39
Vynikající herec, který vytořil kolem 150 filmových rolí. Dle mého názoru ty nejlepší jsou po boku Antonie Nedošínské, kdy spolu vytvářeli dokonalý manželský a rodičovský pár, a to v mnoha filmech-(Otec Kondelík, Matka Kráčmerka apod).V knižní monografii o tomto herci jsem se dočetla, že jeho žena byla vnučka malíře Fr. Ženíška a celý život žili na chatě v Mukařově u Prahy, kde také Th.Pištěk zemřel. Jeho prapotomci zdědili rovněž umělecké sklony, jak po ně, tak po jeho synovi, výtvarníkovi- Th.Pištěkovi ml. Tak příjmení Pištěk nevymře. Děkuji redakci za připomenutí.

Pozvání na Liberecký jarmark

Eva Mužíková 14.6. 11:58
Omlouvám se za chybu v titulku --- relax je správně:))))

První Evropské hry 2015 byly zahájeny v Baku

Zuzana Pivcová 14.6. 07:53
V Praze se už objevily i billboardy informující o těchto hrách. Je pravda, že člověk si pod pojmem Evropa představí v první chvíli ještě tak pobaltské státy a za Rusko už nejde. Jako kontinentální hry je to dobré. Šanci na soutěže mají i ty nejmenší nebo někdy sportovně nepříliš známé země.

Můj tip na dovolenou: Čechy krásné, Čechy mé...

Zuzana Pivcová 14.6. 07:46
Moc pěkné tipy na dovolenou, tedy spíš na více dovolených. Hlavně ale pro automobilisty, protože já jako "nepojízdná" bych na to potřebovala rok. Ale opravdu zajímavá místa a krásné lákavé fotky.

Půl hrsti ořechů denně může snížit riziko úmrtí

Jana Šenbergerová 13.6. 16:19
Vypadá to zajímavě, ale tak jednoduché to opravdu není. Přesto hrst ořechů čas od času nemůže škodit.

Výprava i60 do Českého ráje

Olga Štolbová 13.6. 16:12
Tedy Alí, jsem nadšená a raduju se s vámi a také závidím a zároveň jsem pyšná, že také patřím do téhle, PRIMA, party. Jak ráda bych tohle podnikla s vámi. No, snad není všem dnům konec. Díky, za velmi podařené přiblížení toho úžasného výletu. **********

Zapečené bůčkové rolky s jogurtovou pomazánkou

Olga Štolbová 13.6. 15:57
Vypadá to zajímavě, určitě zkusím, jen se mi zdá půlhodina málo - na upečení. ***

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.