Přehled posledních diskuzních příspěvků

Světu vládne móda pixie. Krátký střih, který omlazuje!

Lidmila Nejedlá 17.1. 12:45
Slovo pixie mě odpuzuje. Když ostříhat, tak jedině na krátko nebo na kluka. ..vystříhat...rozčepýřit...

Nedostatek pohybu zabíjí mnohem víc lidí než obezita

Miroslav Štorch 17.1. 10:53
Dokud nám to stav kloubů dovolí, tak se hýbejme. Většina lidí ráda chodí na procházky s pejsky, nebo i bez nich s partnery či přáteli. Moc rád chodím na houby a když nerostou, tak jen se projít po lese - nebo do kopců na hory. Takové rozhledy z vrcholů do přírody odmění za námahu. Říkám tomu nadýchnout se prostoru.

V pondělí začíná Australia Open a s ním i naše tenisová tipovačka!

Miroslav Štorch 16.1. 22:36
Naši tenisté mají v Austrálii aktuálně výbornou formu - nám tenistům rekreantům a tipujícím udělají jistě hodně radosti. Dík redakci za tipovačku, která dá také hodně práce s přípravou. Od pondělka to bude záběr. 8-)

Svatý Marcel: patron čeledínů a uklízeček

Hana Rypáčková 16.1. 11:17
Mám sestru Marcelu, ale není taky jako já nadměně pořádkumilovná.Patron by si zoufal. Říkaly jsme si :"Bordel v bytě - šťastné dítě".

Tisknu se k tobě

Hana Rypáčková 16.1. 11:13
Jsi veliký talent Zuzko. Moc mě tvá básnička potěšila a naservírovala jsem ji jako předkrm k obědu..../Občas to dělám bez upozornění/.

Jsem technický typ? A vy?

Zuzana Pivcová 16.1. 09:21
Když čtu, co všechno dokážeš, tak konstatuji, že technický typ rozhodně jsi. Já naopak ne. Sice, když mi někdo něco důkladně vysvětlí, to jakžtakž pochopím, ale jako dar jsem to nedostala. Často jsem ale toho i trochu zneužívala a hned v úvodu prohlašovala, že jsem "humanitní typ", aby po mně nikdo rukodělnou práci nechtěl. :-)))

Služba u železničního vojska

Zuzana Pivcová 15.1. 19:53
Podle té hudební skupiny soudím, že je to Váš vojenský příběh. A díky hudební produkci ta vojna byla alespoň ke konci příjemnější.

Nejvíce nominací na Oscara mají dva filmy

Miroslav Štorch 15.1. 18:48
Český film "Fair play" možná nebyl nominován, aby nepřipomněl i společnosti v USA, že také u nich sportovci podváděli a lhali v souvislosti s dopingem - až cyklista a mnohonásobný vítěz Tour de France - Lance Armstrong, nebo držitelé světových rekordů na 100 m Ben Johnson z Kanady a mnozí jiní. Např. sprinterka Marion Jonesová musela vrátit zlaté olympijské medaile a byla odsouzena za lhaní do vězení. Třikrát byla vyhlášena nejlepší atletkou světa. Bohužel neprávem.

České finále v Sydney: Plíšková proti Kvitové!

Miroslav Štorch 15.1. 15:13
Tak to bude sestro-vražedný boj v Sydney, kde to paní Šorejsová zná velmi dobře. Snad se Petra nenechá porazit od méně zkušené, ale razantní Plíškové. Petra má sice více zkušeností z velkých finále, ale může to být vyrovnané finále. Kdyby Petra prohrála, asi by to narušilo její sebevědomí před Australia Open v Melbourne. Uvidíme zítra :-) I tak je to český úspěch.

Proč Češi milují knihovny

Hana Rypáčková 15.1. 14:39
Od dětských let miluji knihovny.Prý, když mě tam tatínek vzal tak jsem řekla:To ale přece všechno nemůžu přečíst! Svých pár knížek jsem měla označené exlibris a měla jsem seznam .Půjčovaly jsme si je s kamarádkami navzájem.

ZOO Praha dostane vzácné indické lvy

Alena Tollarová 15.1. 12:36
ZOO Praha je moje srdeční záležitost. Jezdíme tam za zvířátky dost často. A raduji se z každého chovatelského úspěchu. Pokud tato lví akce vyjde, pojedu se na ně hned podívat. Připomínám čtenářům, že důchodci mají každé 1. pondělí v měsíci vstup na 1,- Kč.

Biatlonistky podruhé v lednu vyhrály Světový pohár štafet!

Hana Šorejsová 15.1. 09:19
Bylo to úžasné ! Dřina těch zlatých holek se projevila, a moc moc jim fandíme ! Článek moc hezky popisuje bojovnou atmosféru.

Z mé poezie

Hana Rypáčková 15.1. 09:15
Být pro někoho takovou.....To bych moc chtěla.

Náladovost

Zuzana Pivcová 14.1. 19:55
Máš pravdu, že náladovost je dost ošemetná. Podařilo se Ti ji dobře ztvárnit.

Josef Kemr: výtečný herec, kterému nechyběla odvaha

Zuzana Pivcová 14.1. 19:49
O víkendu jsem viděla asi 9 let starý medailon Josefa Kemra a musím říct, že na konci mi tekly slzy, protože k filmu o Zdislavě, kterou hrála M. Steinmasslová, s ním dotočili scénu, která jim scházela, v nemocnici na smrtelné posteli. Umírající zahrál umírajícího. Bylo to hrozně silné. Pan Kemr, i když k stáru působil velice excentricky (vzpomeňte na Já jsem tvé stáří - s Michalem Kocábem), byl člověk nesmírně laskavý a láskyplný. To řekla i jeho pozdější žena, že teprve s ním, který ji tak obrovsky miloval a doslova opečovával, si připadala jako žena. Ale lidé mu nerozuměli a dost se ho stranili.

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.