Přehled posledních diskuzních příspěvků

Diskriminace kvůli věku: "Připadala jsem si na pohovoru jako kráva..."

Hana Rypáčková 20.6. 21:38
Samé žaloby.Asi to nevyřeší.Zaměstnavatel žaluje zaměstnankyni, že se neohlásila těhotenství a neoprávněně čerpala finance, diskriminace podle pleti, věku a čeho všeho..Taky kvóty jsou k ničemu. Pouze dohoda.Na kvalifikovanou práci, kde je třeba vykázat dobré znalosti si nakonec vyberou raději staršího, ale spolehlivého člověka.Když ne -jejich škoda.

Copánky - bezva účes na léto pro holčičky

Eva Mužíková 20.6. 18:38
Třeba POJMY se také pletou.. a mně určitě při ukazování směru se plete levá a pravá ruka:)))... Vando, mám sice vlasatou vnučku, ale asi bych jí tuto krásu nedopřála. Mám obavy, že to není pro vlasy dobré ... ale třeba se mýlím je to ale na pohled zvláštní. Připomíná mi to účesy některých atletek z exotických zemí....

Nejproblémovější dovolená? V Řecku! Nejvíce stížností? Špína!

Květoslava HOUDKOVÁ 20.6. 16:25
Potěšilo mne: V září jedu do Itálie,se senior.organizací. Jezdí tam každoročně, prý nejčistší oblast. Ubytování v mobilheimech, což si ráda vyzkouším. ( Být mladší a vyhrát, tak bych si jeden malý koupila a každý rok umístila na jiné krásné místo. Jejda, to by se mi líbilo - bohužel už je to jenom sen). Tak věřím, že nic z Itálie reklamovat nebudu. Polopenzi budu mít českou (abych nedopadla jako Kelišová), ale samozřejmě něco italského si dám také.

Proč nemůžu soutěžit

Redakce i60 20.6. 14:09
Paní Šimková, mrzí nás Vaše skepse, třeba právě Pečenku můžete vyhrát stejně jako kdokoliv jiný, kdo se soutěže zúčastní. Na i60 soutěžíme proto, že si to většina čtenářů přeje. Uvidíte, že to jednou vyjde i Vám.

Můj zdravotní problém a poděkování kamarádce z i60

Marie Novotná 20.6. 13:30
Tak nějak to je.Myslím,že vím o kterou kamarádku jde a TA léčí pouhou přítomností a radou vždy dokáže pomoci i potěšit.Díky.

Můj tip na dovolenou: Ostrov Gran Canaria

Marie Novotná 20.6. 08:56
Lákavá nabídka,díky.Ráda jsem se podívala.Pro senory dost náročné.(auto a finance )

Last minute zájezdů je méně a jsou dražší

Alena Tollarová 19.6. 20:09
Nebudu si zoufat a stále budu doufat, že na podzim se něco pro mě najde. Po zkušenosti, kdy jsme museli kvůli nemoci dovolenou zrušit, už dopředu nic kupovat nehodlám.

Soukromý Vesuv

Lidmila Nejedlá 19.6. 19:03
Františku, příběhy "Bohdana" jsou k smíchu, ale také k neuvěření.

Kouzlo časů minulých: tradááááá, estráda!

Zuzana Pivcová 19.6. 18:09
Zdá se, že jste byl pěkné "éro". Ale možná i díky tomu jste si zachoval vitalitu dodnes a navíc máte čím pobavit čtenáře i60!

Příběh na 50 slov: Kouzlo světla

Zuzana Pivcová 19.6. 14:22
Novinka, ale přesně to ono, co bylo na festivalu. Není snadné vtěsnat minipříběh či hlubší úvahu do 50 slov. Ty to, Dano, dokážeš.

Ke Dni českého jazyka

Zuzana Pivcová 19.6. 12:58
No, někdy mi ze slyšené češtiny opravdu naskakuje husí kůže. Zvlášť "oblíbená"mám dnes už i veřejně používaná zkratková slova typu "posilko" (posilovna), "sporťák" (sportovní komentátor), Komerčka, názvy stanic Kačák, Hlavák, Želva a další.

Čím mají lidé vyšší vzdělání tím později chtějí do penze

Zuzana Pivcová 19.6. 12:47
Toto je i můj případ. Já normálně pokračuji na pracovišti, kde jsem 25 let, a nemám pocit, že bych měla skončit. Nemám zatím žádný zdravotní důvod, péči o rodinu včetně vnuků, potřebu odpočívat. Je mi zkrátka takhle "návykově" dobře a ráda bych na tom ještě nic neměnila. Ale při srazu se spolužáky patřím již k naprostým výjimkám.

Problém mužů v Japonsku: panicem ve čtyřiceti letech

Olga Štolbová 19.6. 10:25
Těch lidiček, co nepoznali lásku a milování, je mi upřímně líto a moc to nedovedu pochopit. Ona asi ta prudérní výchova dokáže člověka ovlivnit na celý život.

Největší sekera v Česku

Zuzana Pivcová 19.6. 07:52
To je kuriozita, ještě by mě, Růženko, zajímalo, jestli se opravdu dá na něco použít.

Ubylo lidí, kteří dělí společnost na my a oni

Zdenka Jírová 19.6. 00:02
Já těmto veřejným průzkumům moc nevěřím. Záleží totiž, koho se ptají na mínění. Dvě různé agentury mohou ve stejném čase získat naprosto odlišné výsledky.

Český Krumlov láká na Slavnosti pětilisté růže

Zdenka Jírová 18.6. 23:37
To je nádherný program, určitě se to vyvede. Jen lituji, že tam nebudu.

Naše místo: Zlaté jezero

Olga Štolbová 18.6. 22:09
Jani, úžasné. Zlaté jezero, ke kterému můžeš dojít pěšky Ti skoro závidím. Miluju hory, lesy, vody a ke všemu mám hrozně daleko, takže fotky a videa hltám a vyžívám se u nich. Krásné povídání i fotky, jako bych tam byla s vámi. Díky...***** Ta labutí rodinka úžasná.

Láska mi dává na vybranou

Jana Šenbergerová 18.6. 17:13
Zuzko, jen chvíli jsem si myslela, že ji nechci. Mýlila jsem se. Teď jsem moc ráda, že mě má ve své moci. :-)

Dva "věrní" přátelé

Jana Šenbergerová 18.6. 14:25
Květuško, to byl zajímavý nápad. Hned jsem chtěla nakouknout na adresu, kterou nám pohotově nabídla paní Jiřina, ale nepovedlo se. Možná se do adresy vloudila nějaká chyba pokud ovšem nebyla chyba na mé straně.

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.