Přehled posledních diskuzních příspěvků

Osud

Marie Magdalena Klosová 6.3. 22:59
Dojemný a krásně napsaný příběh,až mrazí.Je to sice tragický příběh,ale ve Vašem podání spíše balada v próze,je tam lyrika,silný příběh,prostě,jste šikovná.mm

Máme rádi fotografování: Hledáme "markant"

Hana Rypáčková 6.3. 16:22
Chápu markant ./Kolik bodů by asi dala módní policie?/ Ale celý obrázek musí být ostrý.Takže velkou clonu,čas podle toho, zda se markant pohybuje a ostřit na markant? Přiblížit se, aby zaujímal třetinu snímku.

Já vím

Eva Mužíková 6.3. 15:40
Paní Eleno, to je opravdu nádherná, sice smutná báseň. Ani nevíte, jak jí rozumím, tyto pocity mám, Bohudík již dávno, za sebou.

Fish and chips: britská tradice jako řemen

Hana Šorejsová 6.3. 10:03
Poctivě doznávám, že jsem si toto jídlo velmi oblíbila ve velkých vedrech v Austrálii na Bondy beach, kde to hodně lidí obědvá a zapíjí chlazenou zázvorovou limonádou. Je to opravdu pochoutka.

Maškaráda

Hana Rypáčková 6.3. 09:54
Jasná Bertice naše čertice!

Emancipace žen ve sportu i jinde

Hana Šorejsová 6.3. 09:15
Zdařilý a hezky napsaný článek, je vidět, že máte ženy rád ! A umíte jim fandit. Díky i za pěkná fota.

Překvapení v předjaří aneb Klíště v kožichu

Naděžda Špásová 6.3. 09:11
To, že klíšťata jsou aktivní i v zimě můžu potvrdit. Oba naši psi měli v lednu klíště. Dost nás to udivilo. Přesto, že je vždy před jarem ošetříme, oba loni prodělali boreliozu, naštěstí bez následků. Opatrnosti není nikdy dost.

Lustr

Soňa Prachfeldová 6.3. 08:51
Milý úsměvný dezert k ranní kávě. Vžila jsem se do Vašeho vyčerpání při montování. Hlavně , že jste z vratkých štaflí nespadl a osvětlení Vám činí dobře. Bezva !

Kapucínská hrobka v Brně

Zdenka Jírová 6.3. 00:18
Kapucínskou hrobku znám, byla jsem v ní asi dvakrát, Je to velmi zajímavé místo, ale asi jen pro ty, které historie zajímá. Nutit k návštěvě pubertální mládež se nemusí dočkat úspěchu. Hlavně že vás pustili ven brzy, noc s mumiemi asi není to nejlepší, co jde zažít.

Novoroční polibek paní hostinské

Zuzana Pivcová 5.3. 20:51
Jak se říká, "kdo pozdě chodí, sám sobě škodí". Ale myslím, že jste zase o tolik nepřišel! A tahle změna ve Vašem vyprávění směrem k osobnějšímu se mi vyloženě líbí.

Po mrtvici je důležitá rehabilitace, komplikace bývají nebezpečné

Jana Šenbergerová 5.3. 16:52
Myslím, že neméně důležité je pochopení rodinných příslušníků a jejich přístup k postiženému. Jejich nezájem může velmi ovlivnit touhu něco se sebou dělat.

Cimrmani pokřtili největšího dřevěného kozla na světě

Marie Magdalena Klosová 5.3. 15:58
Náádherný kozlík! S tím bych si asi také rozuměla.

Moje přítelkyně Minda

Marie Magdalena Klosová 5.3. 15:42
Pěkné vzpomínky s hebkostí kočičího kožíšku.Moc milé.

Chemie v mouce

Lidmila Nejedlá 5.3. 11:56
Hlavně, že jsou tisíce poradců, jak se máme stravovat...!

Jaro, vítáme tě!

Zuzana Pivcová 5.3. 10:35
Líbí se mi, Aleno, jak jste vyjádřila své pocity a radost z nadcházejícího jara. Myslím, že Vy jste člověk, citlivý a poctivý ve svém smýšlení a jednání, nic nepředstíráte a nemáte zapotřebí se někomu vlichotit. Zkrátka, "Co na srdci, to na jazyku". A toho je třeba si vážit.

Zůstali jsme i my trochu dětmi?

Hana Rypáčková 5.3. 08:36
Díky Zuzko.Je to záslužná věc.Mám štěstí, nebo jsme byli pro děti příkladní čtenáři,ale všichni potomci čtou rádi a i dvouletý Honzík si přinese knížku a chce číst.Jsem šťastná ,s náctiletými si knihy doporučujeme a povídáme si o nich.Proto čtu i ty "jejich", abych byla v obraze.

Second hand poezie v Bazaru dobré nálady

Zuzana Pivcová 5.3. 07:32
Jiřího Žáčka mám také ráda, leč polemizovat s ním bych si netroufla. Ale Vám ten intelektuální humor sedí. Věřím, že tu najdete i spojence v oblasti sbírání inzerátů a dalších rarit.

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.