Přehled posledních diskuzních příspěvků

Zámek v Červené Řečici žije o víkendu Slámováním

Hana Rypáčková 21.8. 08:14
No vida, taky bychom se mohly naučit slámování a panenky ze šustí.Čeká nás ještě spousta radostí....

Chorvatské střípky

VANDA Blaškovič 21.8. 07:12
Jarmilo, ahoj. Tak prima, těším se za rok!....Jen Ti dám jedno doporučení, co se týká cesty. Využij hydroplán - malé letadlo pro deset pasažérů. Létá ze Splitu od letiště - z moře - tam tě doveze letištní doprava a jsi u nás na ostrově Hvar v Jelse za 15 minut!! Je to sice dražší, za kvalitu se platí, ale ušetříš min. čtyři hodiny cesty. To znamená, 1 hod autobusem do Splitu,. 2 hodiny trajektem ze Splitu do St.Gradu a min hodinu prostoje a další doprava. Let hydroplánem je zážitek! Vznášíš se nízko nad mořem, fotíš a kocháš se. Já si tento let nenechám nikdy uletět....:)) Tak, ahoj!

Touha po lásce

Jarmila Peerová 20.8. 18:50
Touha po lasce,touha po neznostech,touha po blizkosti mileho cloveka asi provazi zivotem kazdeho z nas.Tobe se to Jitusko povedlo moc pekne vyjadrit v teto basni.Tak at se ty rude kvety vzdy dostanou na to spravne misto....

Masarykovo nádraží je nejstarším v Praze

Vladka Steinová 20.8. 16:58
Ano, nejstarší železniční nádraží, známe i všechna jeho jména,která se s dobou měnila. Známe historii.Ale ta úroveň kultury cestování.!! Již při výstupu z metra B zápach, nedopalky, špína, sem tam nějaký ten opilec na zemi. Uvnitř všudypřítomní holubi, další špína a bezdomovci na lavičkách. Jezdím z tohoto nádraží 2-3x týdně,nic se nemění.Když si uvědomím,jaká jména stojí za výstavbou tohoto nádraží, je mi smutno.

Stejně mě vidíš

Alena Várošová 20.8. 14:03
Jako vždy excelentní Zuzko.

Princezna Lada, životní role Marie Kyselkové

Květoslava HOUDKOVÁ 20.8. 11:23
Je to už asi 3 roky, kdy v Praze na veletrhu Senior vystupoval p. Josef Zíma a po písničkách vyzval diváky k otázkám. Tak jsem se ho zeptala, zda se ještě někdy v životě setkal "se svou" princeznou Ladou. Potvrdil, že ano - že spolu jednou - na přání turistů z Německa - je provázeli Prahou - a že p. Kyselková pracuije v kolejích VŠ.

Můj tip na dovolenou: Františkovy Lázně a okolí

Blanka Hlobilová 20.8. 07:56
Hezký tip na dovolenou. Jezdíme do Františkových Lázní již přes 20 let. Naposledy jsem tam byla s rodinou loni. Ubytováni jsme byli v Pensionu U Josefa. Rodinný pension, výborná kuchyně a obsluha. Měli jsme nádherný apartmán v podkroví, s balkonem. Ještě bych doporučila návštěvu motýlí farmy. Směr SOOS. Nádhera.

Meryl Streepová hraje rockerku v novém filmu

Hana Šorejsová 19.8. 22:52
Meryl Streepová je úžasná herečka, kterou řadím mezi nejlepší , které v současnosti jsou. Trojnásobná držitelka Oscara je stále mladistvá vzhledem a sympatickým projevem. Moc ji fandím !

Studie: E-cigarety škodí výrazně méně než tabák

Dagmar Bartušková 19.8. 20:16
Kdyby mne cigarety nezačaly okupovat, nikdy bych se kouření nevzdala. Ten rituál zapálení a kouření "cíga"u kávy, ten pochopí jen kuřák. Ale jejich počet se začal šplhat ke čtyřicítce, a tak jsem musela dát stopku. Ale náhražky - ne. Nemám ráda žádné náhražky!

Vaše krásné snímky aneb Co se do FOTO dne nevešlo I.

Jana Šenbergerová 19.8. 17:34
To je dobrý nápad! Byla by to škoda, aby jen tak ležely pěkné fotky někde v archivu.

Pravobřežní přítok Ohře aneb touhy pana Voborníka

Lidmila Nejedlá 19.8. 12:45
Pane Františku, hezké, napínavé, humorné povídání se šťastným koncem. Jen si lámu hlavu, zda jste to odpozoroval nebo zažil. V obou případech...ze života.

Jak naši čtenáři hodnotili kosmetiku Saténové ruce

Alena Várošová 19.8. 12:38
No děvčata díky za příspěvky.Znám tuto kosmetiku,ale nikdy jsem ji nepoužívala,protože patří mezi tu dražší kosmetiku u nás.Fuj,až se stydím za své ruce,nejraději bych je schovala pod kabát,do kapsy nebo za záda. Vím,že všechno potřebuje svoje,tak i ruce potřebují ošetření,ani si nevzpomínám,kdy jsem je natřela nějakým krémem.Budu muset jít do sebe a děkuj ještě jednou ivšem za příspěvky.

Městečko na dlani: Vidnava a Vidnavské mokřiny

Soňa Prachfeldová 19.8. 08:14
Díky za seznámení s dalším půvabným městečkem. Lékárna je nádherná, jak vnějšek tak vnitřek. Kdysi jsem nechala holinky sice ne v bažině, ale v popílku , měla jsem strach, že se nevyprostím a domů jsem došla bosky.

Oslavy připomenou koněspřežku do Linze

Květoslava HOUDKOVÁ 19.8. 04:00
Ve městě Kaplice (pro mne "městečko na dlani) jsem žila v r. 1968-74. Tehdy zbytky Koněspřežky byly téměř nepřístupné, proto jsem ráda, že proběhnou oslavy. Mrzí mne, že je to daleko - za den bych se nestihla vrátit domů . Věřím, že i v podzimu bude přijatelné počasí a podaří se mi v říjnu věnovat 3 dny návštěvě Kaplice-Čes.Krumlova a Čes.Budějovic - snad se i 2x nocleh v Kaplici lépe zajistí.

Bez internetu vydrží na dovolené jen třetina lidí, přibývá starších

Jana Šenbergerová 18.8. 17:33
Pokud jsem byla delší dobu mimo domov bez přístupu k internetu, navštěvovala jsem buď internetovou kavárnu nebo knihovnu. Měsíc jsem využívala internet v rehabilitační léčebně, líp mi to tam ubíhalo.

Přibývá osmdesátníků. Loni jich bylo v Česku přes 418 tisíc

Hana Rypáčková 18.8. 12:08
Neřekli jsme si tady na íčku, že si nebudeme stáří připomínat?

Balzac se dočkal uznání až na sklonku života

Dagmar Bartušková 18.8. 11:30
Ráda jsem četla jeho díla - Lidska komedie, Gobseck aj., v mé knihovně zabírají čelní místa.

Nevíme si s nimi rady

Dagmar Bartušková 18.8. 08:48
V demokracii je, bohužel, vše dovoleno! Nahrává grázlům, kteří se potřebují zviditelnit!

Vnučka herce Morgana Freemana byla zavražděna

Dagmar Bartušková 18.8. 08:41
S hercem, jak se kdysi psali, si byli víc než blízcí. Zbytečná smrt. Tady vidíme, co je na světě šílenců, kteří měli dávno pobývat v hotelu "Svěrací kazajka".

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.