Přehled posledních diskuzních příspěvků

Nakládali už jste cuketu?

VANDA Blaškovič 10.8. 07:36
Zdenko, no tedy, to je pro mne novinka zavařovat cukety!! Škoda, že Tvůj článek nevyšel tak o deset dní dříve...všechny přerostlé cukety jsem totiž vyházela a těch bylo!...tak snad příští rok! ? Děkuji!!!

S troškou nadsázky a s úsměvem

Zdenka Jírová 10.8. 00:27
Napsala jsi to skvěle, při čtení jsem se moc bavila. Se mnou po bytě také občas chodí pan Alzheimer, nic si z toho nedělej. Bude hůř.

Promiňte, pane profesore!

Zdenka Jírová 10.8. 00:22
Jano, nesmíš být k sobě tak kritická, Byla jsi vždy výborná studentka. Není nutné se hroutit, protože jsi si spletla operu. Já bych zase "bouchla" určitě při geometrii nebo zeměpise.

Krutopřísný, fejs, hipster... Rozumíte výrazům mladých?

Květoslava HOUDKOVÁ 9.8. 19:02
Mám 4 vnoučata (20, 19, 17, 14 r.) - ale prozatím jim rozumím. Určitě mnoho slangových výrazů také znají, ale v komunikaci se mnou je nepoužívají, což mne těší a děkuji, že jsou tak hodní! A vzpomínáte na písničku Ivana Mládka, plnou zkratek, nebo na zkratku RVHP ?? - to naši mladí už neznají a můžeme je tedy "trumfnout"!

Panenský olivový olej: přírodní lék na cukrovku

Květoslava HOUDKOVÁ 9.8. 18:53
Zřejmě je možno věřit v léčivé působení extra panenského olivového oleje (i když u mne by asi nejdřív způsobil zvýšení rychlosti abych "doběhla"). Ale na tom obrázku vidím jednu závadu: Extra panenský olivový olej má být VŽDY VE TMAVÉ LÁHVI (dle testů) - světlo mu škodí.

V pařácích se lze zchladit v podzemí tvrzí u Králík

Lidmila Nejedlá 9.8. 11:22
Několik takových bunkrů jsem prošla nad Náchodem v Dobrošově a v západních Čechách. Je to památka na prozíravost našich předků...to lidé svoji vlast ještě milovali.

Sucho odhalilo v Labi na Děčínsku kameny bídy

Lidmila Nejedlá 9.8. 11:08
Přírodní katastrofy mě děsí. Měli jsme se naučit u Indiánů, jak se volá déšť.

Kloboučnická galerie. Kdo se také přidá?

Květoslava HOUDKOVÁ 9.8. 09:03
Milá Vando - dík za další TIP na výlet. Do Splitu bych už cestu nezvládla, ale do Nového Jičína mne určitě něco dopraví a expozici Kloboků navštívím. Mám novou TV = a tak ráda nově poslouchám i TV Region a TV Praha - zde je pořad "Sběratelé". Člověk, co to vede, má k dispozici kontakty na sběratele čehokoliv - tam byste získali další informace pro Ligu kloboučníků. Já klobouky nenosím - jsem menší postavy a s kloboukem bych byla jako "h .... pod lupenem", ale - pokud mne přijmete - do Ligy klob. bych se přidala. ( Znám mnoho žen - seniorek i mladších - přeptala bych se, zda mají a věnovali by klobouky pro Ligu a přes vás třeba do Nového Jičína - nějak bych tedy pomohla). Dík za odpověď na: kurzHoudk@seznam.cz

Rozpaky a vzrušení I. a II.

Miroslav Štorch 8.8. 23:17
Zajímavá forma novely na pokračování. Je vidět, že je vám prostředí modelek blízké z vlastní zkušenosti. Kdysi jsem učil budoucí modelku Terezu Maxovou a byla jako ošklivé kačátko podle Hanse Christiana Andersena. Dnes její tvář vidím často jako součást reklamy na Bohemia sekt ze Starého Plzence :-) Dříve dělala také reklamu na francouzský koňak Rémy Martin, ale ne na americkou whiskey Bourbon.

Bylo nám patnáct

Jana Šenbergerová 8.8. 22:57
Bylo nám patnáct, a teď je nám mnohem víc. Přesto pořád říkám miluji tě. Teď už vím přesně, co to znamená. Byly to ale krásné časy a vy jste nám je krásně připomněl.

V Česku padají teplotní rekordy. A bude ještě hůř...

Zdenka Žichovská 8.8. 14:58
Včera odpoledne bylo u nás (na zahradě) ve stínu 37 stupňů.

Máme k sobě dál

Jana Šenbergerová 8.8. 13:33
Bohužel je to tak. A proč? Protože jak říkám: "Blízkost ani vzdálenost mezi lidmi nejsou otázkou prostoru, nýbrž mysli." Obávám se, že to máme v těch našich "makovicích" nějak pomotané.

Američan má zpět peněženku, ztracenou roku 1945 v Rakousku

Jana Šenbergerová 8.8. 13:11
Nic se neděje jen tak, bez příčiny. Moc by mě zajímalo, co potřeboval po těch letech připomenout.

Kytarista Štěpán Rak slaví sedmdesátiny

Jana Šenbergerová 8.8. 13:05
V úterý jsme navštívili Cvilín a viděli tam tento plakát: http://www.krnov.cz/stepan-rak-quot-70-quot/a-1445 Oslavenci přejeme k narozeninám všechno nejlepší a posluchačům jeho koncertů, aby pro ně hrál ještě hodně dlouho.

Alkoholik Hovorka

Lidmila Nejedlá 8.8. 10:52
Františku, jedno pivo by přece nikoho nesklátilo. Bylo to mnoho povyku pro nic. Zvláště u dozoru v parfumérii. Namyslíte?

Léto u Otavy

Elena Valeriánová 8.8. 09:06
Hezký napsáno, takový poklidný líný letní den. A nebo úmorný, jak kdo to vnímá. Fotky jsou moc pěkné. A voda lákavá. To v té naší řece se iž plavat nedá.

Lidé se mohou svést historickým metrem

Hana Rypáčková 7.8. 22:25
Dobře si pamatuji začátky metra, nejmladšímu bylo pět let .."Se synem Petrem jeli jsme metrem, přistoupil další , úředník starší...."Všude lepil obtisky s námětem metra...Doporučím mu nostalgickou jízdu.Ale v metru to v teplých dnech nepříjemně fouká....

Nezaprší a nezaprší

Elena Valeriánová 7.8. 20:07
To nevadí, že poslal jen jednu. Fotka je moc krásná. Takové pastviny bych si šla také vyfotit. Ale přeji, aby už zapršelo. Jak zadržet v přírodě více vody? Dřív bylo na našich řekách spousta splávků, ty vodu zadržovaly i okysličovaly. Byly remízky apod. Snad už se někomu rozsvítí a jestli pozdě, znáte to, raději pozdě než vůbec. Škoda, že jste nenazvala článek dle toho německého nápisu "Spatříš-li mne, plač." Jinak zažíváme stejnou situaci všude, jeden by opravdu zaplakal.

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.