Přehled posledních diskuzních příspěvků

Moje energie v mém životním intermezzu

Zuzana Pivcová 5.4. 08:32
Je to krásné citlivé vyznání lásky ke svým nejbližším, toho si vážím.

Jsem dávno dospělá

VANDA Blaškovič 5.4. 08:24
Zuzano, nádhera. Moc bych Ti přála naplnění Tvých tužeb. Kdy jsi vlastně začala psát? Máš nadání od boha, nebo jsi i něco studovala? Předkové?...:) geny?Opravdu nevídaná krása.

Velikonoce bez vajec? To nebude potřeba

Eva Mužíková 4.4. 22:11
No vida, pořád se člověk učí... Také mám jednu radu pro chovatele psů. Vaječné skořápky umýt v horké vodě, hlavně zevnitř. Pořádně usušit a potom buď rozmixovat, nebo rozmačkat válečkem na jemný prášek. Ten dát do skleničky a zakapat šťávou z citronu. Tak, aby byl prášek vlhčí. Promíchat a nechat třeba v chladničce. Kyselina citronová způsobí rozložení skořápky a uvolnění vápníku. Podávat pejskům do žrádla, zvláště u štěňat a mladých psů dobré na posílení kostí... Neumím to tak dobře popsat, ale je to opravdu dobrá věc..

Svátky jara provázejí tradiční oblíbená jídla

Jiří Libánský 4.4. 19:52
Kopřivy do nádivky nemám. Ale může to být dobré. Dal bych si. Ňam. Určitě se pro ně na záhonku kousek místa najde a o příštích Velikonocích bude dobrota.

Krásné velikonoce!

Hana Šorejsová 4.4. 17:34
Krásná labutí píseň. Labutě máme rádi a hlavně je obdivují má vnoučata. Přeji hezké velikonoční svátky a díky !

Dvacet stupňů? Ano, za dva týdny

Marie Magdalena Klosová 4.4. 17:28
Nóooo,to by mohlo být v Poděbradech krásně!!!Držím palce.

Žraločí tornádo 2

Marie Magdalena Klosová 4.4. 17:18
Pane Miloši,opět jste mě dobře pobavil.Vaše převyprávění zajisté "skvělého"amerického filmu je nenapodobitelné.Jsem ráda,že se za nás obětujete,abychom se sami "nemuseli"koukat na tato "umělecká "díla.Ve Vašem podání je to pro mě dobrá zábava.Díky a směle pokračujte.mm

Naplněná touha o Velikonocích

Zoja Sedláčková 4.4. 14:52
Vzpomínky nás často potěší. Mně se na Velikonoční pondělí v roce 1954 narodila sestra. Velikonoce byly tehdy o den posunuté proti letošním. A já se "náhodou" také narodila na Velikonoční pondělí o dva roky dříve.

Bílá sobota, den rozjímání a půstu

Jiří Libánský 4.4. 12:34
Dík za připomenutí, že Velikonoce nejsou jen malovaná vajíčka.

Hrady a zámky otevírají brány i při nepřízni počasí

Jaroslava Handlová 4.4. 12:11
Je to skvělé, že máme příležitost se inspirovat tak širokou nabídkou. Přála bych si, aby se některý čtenář - čtenářka, pochlubili v nejbližších dnech příspěvkem, zda některou z těchto uvedených památek už letos navštívili a s čím neobvyklým se tam setkali. Budu se těšit.

Jarní svátky

Jaroslava Handlová 4.4. 11:36
Soňo, je to milé, žes nám poslala voňavé mazance, kytičky i krásného beránka. Ani se nedivím, že jsi unavená - ono to je fuška péci pro celou i60, že?! Hlavně, že jsi spokojená Ty i hafani. Tak teď už si užívej pohodu a lásku. Přeji krásné velikonoce.

Batikování je docela věda

Zuzana Pivcová 4.4. 08:06
Batikované věci jsou nádherné, kdysi jsem měla modrobílé šaty, ale je to pro mě umění zcela nezvládnutelné. Obdivuji každého umělce, který toto nadání k tvoření má.

Zdravá jídla, která vlastně zdravá nejsou

Zuzana Pivcová 4.4. 08:02
S tím souhlasím. Kalorie nepočítám, ale člověk, když chce, tak pozvolna sám vycítí, co mu dělá dobře a co méně. Různé návody a výzkumy, které se ostatně dost často mění (např. káva - zdravá či nezdravá) , mě moc nezajímají. Kdysi mi říkal někdo v NDR, že teď mají výbornou dietu FDH. Na dotaz, co to obnáší, mi řekl: Friss die Hälfte! čili Sežer polovinu.

Výzva pro naše zralé modelky: přihlaste se nám na akci 28.4.!

Eva Balúchová 4.4. 07:43
To bude krásná akce,škoda pro mě,že zase v Praze.Do historického kostýmu bych si troufla. Určitě pořídíte alespoň fotografickou reportáž,budu se těšit a děvčata ať si přehlídky užijí.

Slavný pohádkář Hans Christian Andersen

Zdenka Jírová 3.4. 22:09
Kdo by neznal jeho pohádky. Jsou neobvyklé a tím i zajímavé, není jisté, jak příběh skončí.

Pět psů získalo ceny za hrdinské činy

Libuše Křapová 3.4. 19:28
Nepatří sem i pejsci, co dělají radost? Docela dobře si na stupních vítězů dokážu představit Bertíka

Posíláme přáníčko, snad potěší maličko

Zuzana Pivcová 3.4. 18:55
Jsem ráda, že tu nacházím vedle příchodu jara a pomlázky i další stránku pojetí velikonočních svátků. Myslím, že vyprávění o otevírání skal s poklady musí být pro děti tajemně krásné.

Jarní fotopříběh: Jak jsem znovu objevila krásy Prahy

Marie Novotná 3.4. 18:43
Podařilo se.Šikulka a příběh hezký s krásnou Prahou.

Při nepřízni počasí

Zuzana Pivcová 3.4. 18:21
Zdeňku, Vy jste dokonalý poetický zpravodaj!

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.