Přehled posledních diskuzních příspěvků

Hladíš mé lásce vrásky

Hana Rypáčková 20.1. 09:44
Moc pěkné,zrovna jsem to přečetla zakaboněné polovičce/soustředěné na Serenu/ a moc díky, pomáhá to.Sice se neděje příliv něžných slov, ale ...Tvář se vyjasnila.

Australian Open: čtyři Češky postupují do druhého kola

Miroslav Štorch 20.1. 09:09
Moc pěkný a zasvěcený článek jako od profesionálních novinářů. Je vidět, že Vás paní Hanko tenis baví a rozumíte mu. Jste ve špičce i v tipovačce :-) Zdá se, že jste na tom jako novináři, kteří zápasy v noci sledují a hned odesílají čerstvé zprávy pro své čtenáře a ve dne dospávají spánkové dluhy - pokud to vnoučata dovolí. Tak snad naši tenisté dojdou daleko v Melbourne.

V Praze jsou k vidění velmi vzácné rukopisy

Jana Šenbergerová 19.1. 22:12
Občas lituji, že je Praha tak daleko, i když většinou to považuji za výhodu. :-)

Češi začali znovu objevovat Maďarsko

Zoja Sedláčková 19.1. 19:03
Na Balatonu a v Budapešti jsme byli v roce 2012. Budapešť je hezké město, určitě stojí za návštěvu.

Láska na vlásku

Jana Šenbergerová 19.1. 18:27
Vando, ty jsi talent, a to nejen komediální.

Jana Brejchová okouzlila svým půvabem a očima

Svatava Páleníková 19.1. 17:47
Krásná či dokonce okouzlující byla vždy ve filmu paní Brejchová. Přeji ji hodně zdraví.

Ochutnejte Rohlik.cz a vyhrajte 100 000 Kč!

Svatava Páleníková 19.1. 17:45
Že by se na mě usmálo štěstí? Jdu si tedy pro rohlík

Když se mi zdá o moři

Jaroslava Handlová 19.1. 09:56
Jituš, když to moře nemáme, tak si o něm aspoň necháváme občas zdát, že. Hezky jsi to vyjádřila, tak ať se Ti sen brzy splní.

Má maminka

Jaroslava Handlová 19.1. 09:40
Majko, to je hodně smutné, když syn nepozná vlastní matku. Ale v životě se buhužel stávají i velmi podivné příhody. Tvoje maminka už má nyní klid a jistě se někde shora na Tebe laskavě usmívá.

Další úspěchy českých biatlonistů Veroniky Vítkové a Michala Šlesingra

Hana Šorejsová 19.1. 09:08
Bylo to fantastické, že Češi stáli opět na bednách a to drama v případě Michala Šlesingera , šlo o pár cm , fotka je super .... Pochvala za pěkný článek !

Svět výhod firmy Sodexo může být i pro vás. Budete mít zájem?

Alena Tollarová 18.1. 20:01
Blahopřeji vítězce vědomostního kvízu i skvělým fotografkám.

Izrael, ako ho nepoznáme: kibbutz Bahan a Utopia

Jarmila Komberec Jakubcová 18.1. 16:27
Kibucy, které vznikaly v 50letech po vzniku státu Izrael jsou dnes samostatné specializované farmy a to na biopotraviny či jiné výrobky.Většinou mají i své prodejny s svými výrobky za velmi slušné ceny.Při svých cestách jsem navštívila několik těchto kibuců a jeden nese název Masarykův.Všude kde žijí Židé je kvetoucí zahrada, pořádek a slušnost.Miluji Izrael pro jeho rozmanitou přírodu a jeho krásné obyvatele.

Počítačová zkáza

Hana Rypáčková 18.1. 15:13
Mně vloni končil pas a nechtěli mi vydat jiný podle občanky, že tam nemám číslo čtvrti Prahy v místě narození.Musela jsem přinést skororozpadlý křestní list.Tam to taky nebylo. Jen farnost U Apolináře. No nakonec mi ho vydali....

Kouzlo časů minulých: naši staříčci a tatíčci

Hana Rypáčková 18.1. 14:44
Nevím, jestli bych to tatíkovi odpustila, být synkem.Beztak v tom byly peníze, jako nyní. O stařenkách a staříčkách moc ráda čtu.

Koryčany ve starých časech

Marie Foltýnová 18.1. 13:18
Pane Zdeňku.Ráda pročítám Vaše příběhy a narazila jsem opět na jeden z mého okolí.Koryčany jsou jen pár kilimetrů od mého bydliště a zajímavé je navštívit i nedaleké Střílky s Barokním historickým hřbitovem.Koryčany jsme několikrát navštívili a ve Střílkách jsem měla kamarádku.Bohužel už není mezi námi.

Pařížané se oděli do černé, prožívají krizi a strach

Marie Magdalena Klosová 18.1. 12:58
Doufám,že je to přechodné -stav ohrožení,strach i černá móda.Paříž musí zůstat pestrá po všech stránkách.

Přes dvě vesnice

Alena Vávrová 18.1. 11:23
Jako vždy - utěšené fotky a hezký předjarní špacír.

Začíná Australian Open, favority jsou i Češi - Berdych a Kvitová

Hana Šorejsová 18.1. 09:10
Pro doplnění : po kvalifikaci bude bojovat na AO : 10 českých tenistek a 4 tenisté. Letos chybí Radek Štěpánek a Petra Cetkovská, oba se museli odhlásit pro zranění. Držme palce !

Kevin Costner: ten, který uměl skvěle tančit s vlky

Hana Rypáčková 18.1. 08:33
Taky mě film uchvátil...A je to stále pěkný chlap..

Na obrazovce zase zazpívá celá rodina

Zuzana Pivcová 18.1. 08:30
Pamatuji si, že to byly mnohdy dobré rodinné výkony. Takhle se vlastně "zrodila" Bára Basiková.

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.