Přehled posledních diskuzních příspěvků

Karel Absolon byl vědcem světového formátu

Vladka Steinová 6.10. 16:15
Se jménem tohoto vědce jsem se setkala při studiu FFUK na nepovinných přednáškách dějin a archeologie a to v souvislosti s nálezy v Dolních Věstonicích. Jinak se o něm myslím, žel, v jisté době moc nemluvilo.

I ve starším těle může být mozek výkonnější

Zuzana Pivcová 6.10. 12:57
Inu, to mě vědci poučili. Skoro jsem ráda, že jsem to svým mozkem ve starším těle ještě pochopila.

Kouzlo časů minulých: Tyršák

Květoslava HOUDKOVÁ 6.10. 12:25
Jsem od dětství nesportovec - Tyršův dům však znám. Nezajímám se, kdo-co-kdy tam cvičí, ani o vybavenost. Ale jsou tam pořádány zajímavé akce, ráda navštěvuji. Brzy si prohlédnu další rekonstr. budovu "Malostranskou Besedu"

Vykonstruovaný soud zničil hokejové mistry světa

Hana Rypáčková 6.10. 12:13
Bylo to podlý. Bóžu Modrého jsem jako dítě zbožňovala!!!Bylo mi líto, že se nedočkal lepších časů.

Zdeněk Svěrák vydává knižně své tři scénáře

Vladka Steinová 6.10. 06:37
Pan Svěrák je výborný herec i scéenárista, je dobře, že filmové scénáře vydává. Všechny tři jmenované knihy- Povídky,Nové povídky a Po strništi bos mám a doporučuji k přečtení.Rozhodně si jeho Filmové příběhy koupím, neb vše, co p. Svěrák napsal je hodnotné, inteligentní, s jemným humorem a obohatí to člověka.

Výlet do italské Kalábrie a malebný ostrov Capri

Hana Rypáčková 5.10. 21:18
O moři čtu moc ráda.Zajímavé, ale nějak divně vloženo, fotky asi rovnou do textu. Ne přes galerii, pak se nezvětší.

Film o filmu: Poslední propadne peklu

Vladka Steinová 5.10. 18:29
Dobrý večer, v r. 1983 natočil L.Ráža velmi zdařilý historický dobrodružný film Poslední propadne peklu. Zde se jedná o jinou verzi, ráda bych o tom věděla více.Děkuji.

Pelhřimov vzpomíná na rodáka Lipského

Hana Lancová 5.10. 18:24
Pana Lipského jsem měla vždy velmi ráda. Jeho kreace dědků nebo excelentní výkon v Charleyově tetě jsou neopakovatelné. Díky záznamům ČT se s ním můžeme setkávat i nadále.

Soutěž Voříšků roku v Jablonci nad Nisou

Jana Šenbergerová 5.10. 17:27
Jste oba moc šikovní a sehraní. Ten titul jste si zasloužili oba. Tak ať je vám spolu ještě dlouho nejen dobře, ale i hezky. :-)

Hlášení z Francie

Jana Šenbergerová 5.10. 17:10
Milý skřítku Elfíčku, děkuji ti za hlášení a prosím tě, abys těm babkám připomněl, že nejen jídlem živ je člověk. Trochu je pohlídej a hodně prožeň, ať se nevěnují jenom obžerství, to by pak byly vyhozené peníze, kdyby se po návratu od moře musely léčit. A pozdravuj je, ať si ten pobyt hezky užijí. :-)

O knihách

Jana Šenbergerová 5.10. 13:12
Napsala jsem ji v máji, což určitě není vhodná doba k vysedávání nad knihami, když se probouzí příroda a láká ven. Podzim je ta správná chvíle pro knihu, jak nám hezky připomíná Danuška Kolářová.

Festival prapodivných chutí začal v Praze

Elena Valeriánová 5.10. 11:10
Určitě zajímavá akce, ale nic pro mě. Jen ten candát by mě zlákal. Ale hýbající se červíky, brr.

Toulání po Františkových lázních

Blanka Hlobilová 5.10. 09:34
Františkovy Lázně jsou krásným místem pro relaxaci. Rádi do nich občas zajedeme. Pěkné je si půjčit kola a projet si okolí. Krásný pohled nejen ze hřbetu koně ale i sedla kola. Je mi pouze líto, že spousta lázeňských domů je prázdných a tím pádem neudržovaných .

Smršť módních přehlídek pokračuje. Na řadě je Zlín

Libuše Křapová 4.10. 20:54
Gratuluji výhercům,Těším se na Zlín - na podívanou a popvídání

Video: Expedice Manaslu 2014

Hana Rypáčková 4.10. 15:57
Škoda, že tu snímek nebyl v parném létě- je to osvěžení...

Brooklynský most letem světem

Hana Rypáčková 4.10. 15:56
Je mi milé, že ses tam Vando prošla i za mne.

Jeníkova špacírka ve znamení husitů

Hana Rypáčková 4.10. 15:51
Pěkné a ty linecké koláčky opravdu husitské....

V Česku se šíří ilegální obchody se štěňaty

Hana Rypáčková 4.10. 10:40
Úplně jsem zapomněla na Vendy svátek.Tak všem zvířátkům přátel na webu přeji šťastné dny.Vlastně všem zvířatům.I lidem.

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.